پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24225 29 مهر 1395 ساعت [ 21:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زهیوی: افتخار می‌کنم به بیرانوند گل زدم

بازیکن تیم استقلال خوزستان گفت: افتخار می‌کنم به بیرانوند گل زدم چرا که او می‌تواند سال بعد به اروپا برود. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، رحیم زهیوی درباره صحنه‌ای که پنالتی بود و او معتقد بود رویش پنالتی شده، گفت: آن صحنه صد درصد پنالتی بود و هر کسی که فوتبال را بفهمد […]

بازیکن تیم استقلال خوزستان گفت: افتخار می‌کنم به بیرانوند گل زدم چرا که او می‌تواند سال بعد به اروپا برود.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، رحیم زهیوی درباره صحنه‌ای که پنالتی بود و او معتقد بود رویش پنالتی شده، گفت: آن صحنه صد درصد پنالتی بود و هر کسی که فوتبال را بفهمد متوجه می‌شود که آن خطا پنالتی بوده اما به نظرم پنالتی که برای پرسپولیس گرفته شد اصلا پنالتی نبود.

وی در مورد اینکه برای خوشحالی گلی که زد به سمت پرسپولیسی‌ها رفت، ادامه داد: من برای هواداران آنها نرفتم بلکه یکسری‌ها در صفحه شخصی من فحاشی کردند و خواستم آنها را ساکت کنم.

زهیوی درباره کری‌خوانی‌هایش با بیرانوند هم ادامه داد: من افتخار می‌کنم که به او گل زدم او دوست و رفیق من است و حالا امسال نه، اما سال بعد به اروپا می‌رود.

بازیکن استقلال خوزستان در خصوص مشکلات مالی هم تصریح کرد: اگر شرایط همین طور پیش برود من از استقلال خوزستان جدا می‌شوم. البته دیگر درباره مسائل مالی صحبت نمی‌کنم چرا که به جایی نمی‌رسیم. هر چه در این مدت صحبت کردیم کسی توجه نکرد من از پارسال چیزی نگرفتم و امسال هم پولی دریافت نکردم اما امیدوارم که بعد از بازی با ذوب آهن قول‌هایی که به ما دادند عملی شود.

وی درباره بحث‌هایی که با سیدجلال حسینی در بازی انجام داد، گفت: او آقای ما است من به هیچ بازیکنی فحاشی نمی‌کنم چه برسد به سیدجلال.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت