پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24236 29 مهر 1395 ساعت [ 22:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اینتر ۱-۰ ساوتهمپتون،برد با چاشنی خوش شانسی

تیم اینتر در بازی نمایش خوبی از خودش ارائه نکرد و در دقایق پایانی با ده نفر بازی کرد با یک گل مقابل حریف انگلیسی خودش به پیروزی رسید تا امیدهایش برای صعود به مرحله بعد لیگ اروپا حفظ شود. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های اینتر و ساوتهمپتون از هفته سوم لیگ […]

تیم اینتر در بازی نمایش خوبی از خودش ارائه نکرد و در دقایق پایانی با ده نفر بازی کرد با یک گل مقابل حریف انگلیسی خودش به پیروزی رسید تا امیدهایش برای صعود به مرحله بعد لیگ اروپا حفظ شود.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های اینتر و ساوتهمپتون از هفته سوم لیگ اروپا در ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه سن سیرو به مصاف یکدیگر رفتند.

 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۲۹: تیم مهمان به بازی خوب خودش ادامه داد و می توانست توسط وارد پروز به گل برسد اما شوت این بازیکن با فاصله ای نزدیک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: ساوتهمپتون بار دیگر صاحب یک موقعیت خوب دیگر شد اما ضربه مارتینا که از سمت راست بارها نفوذ کرده بود هم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۱: تیم مهمان سرانجام با ضربه سر رودریگز روی کرنر تادیچ به گل رسید اما داور این گل را به دلیل خطای بازیکن ساوتهمپتون مردود اعلام کرد.

دقیقه ۶۷: تیم میزبان سرانجام موفق شد قفل دروازه ها را بکشند. کاندروا روی سانتر سانتون از سمت چپ و غفلت مدافعان ساوتهمپتون موفق شد دروازه این تیم را باز کند.

دقیقه ۷۷: بروزوویچ که یک کارت زرد داشت پس از تکل شدید روی پای هویبرگ با کارت زرد دوم خودش مواجه شد تا تیم میزبان ده نفره شود.

دقیقه ۸۲: ساوتهمپتون صاحب یک موقعیت خوب دیگر شد اما فن دیک که روی ضربه آزاد ارسالی وارد پروز در موقعیتی مناسب صاحب توپ شده بود ضربه اش را به جایی که هندانوویچ ایستاده بود زد تا دروازه بان اینتر بتواند دروازه تیمش را نجات دهد.

دقیقه ۸۹: چارلی آستین در لحظات پایانی بازی روی کرنر ارسالی و در شلوغی محوطه جریمه صاحب یک موقعیت عالی شد اما هندانوویچ با یک عکس العمل تماشایی دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت