کد خبر : 24247 30 مهر 1395 ساعت [ 12:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پوگبا: از رونی ممنونم که اجازه داد تا من پنالتی را بزنم

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ از کاپیتان این تیم که اجازه داد او در بازی مقابل فنرباغچه پنالتی را بزند، قدردانی کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پل پوگبا که شب گذشته (پنجشنبه) در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ اروپا در پیروزی 4 بر یک خانگی شیاطین سرخ برابر فنرباغچه ترکیه دو گل به […]

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ از کاپیتان این تیم که اجازه داد او در بازی مقابل فنرباغچه پنالتی را بزند، قدردانی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پل پوگبا که شب گذشته (پنجشنبه) در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ اروپا در پیروزی 4 بر یک خانگی شیاطین سرخ برابر فنرباغچه ترکیه دو گل به ثمر رساند، به شبکه تلویزیونی «منچستریونایتد تی‌وی» گفت: حس خیلی خوبی دارم، آن هم پس از عملکرد فوق‌العاده‌ای که تیم از خود نشان داد. ما عالی بازی کردیم و چند گل هم زدیم.

هافبک فرانسوی سرخپوشان شهر منچستر تصریح کرد: از ارائه چنین بازی‌هایی لذت می‌بریم و باید خودمان را برای بازی‌های بزرگ پیش‌رو آماده کنیم. ما به دنبال پیروزی در این بازی بودیم، بردی که خیلی مهم بود. زدن گل خوشحالم می‌کند و همیشه سعی می‌کنم با صددرصد توان بازی کنم.

وی همچنین در مورد ضربه پنالتی که در دقیقه 31 تبدیل به گل کرد، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که پنالتی را زدم. من و رونی گزینه زدن ضربه پنالتی بودیم، اما به وین گفتم من می‌خواهم پنالتی را بزنم و خوشحالم که آن را تبدیل به گل کردم. خوشحالم که رونی به‌عنوان کاپیتان تیم اجازه داد تا من این ضربه پنالتی را بزنم.

منچستریونایتد که با این برد شش امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به فاینورد هلند صدرنشین گروه A مسابقات لیگ اروپاست، روز یکشنبه در دیداری حساس از هفته نهم لیگ برتر میهمان چلسی خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت