خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / فن‌پرسی: از اینکه هواداران من‌یونایتد تشویقم کردند احساس غرور می‌کنم
Robin van Persie

فن‌پرسی: از اینکه هواداران من‌یونایتد تشویقم کردند احساس غرور می‌کنم

مهاجم هلندی شیاطین سرخ می‌گوید شب خاصی را در اولدترافورد تجربه کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبین فن‌پرسی که شب گذشته (پنجشنبه) در شکست 4 بر یک فنرباغچه در خانه منچستریونایتد در هفته سوم از مرحله گروهی مسابقات لیگ اروپا تنها گل تیمش را به ثمر رساند و به‌شدت مورد تشویق حاضران در ورزشگاه اولدترافورد از جمله سرالکس فرگوسن و سم آلاردایس قرار گرفت، گفت: شب خیلی خاصی برای من بود. احساس غرور می‌کنم از اینکه هواداران منچستریونایتد ایستاده مرا مورد تشویق قرار دادند. در کل بازی دشواری بود.

وی افزود: 30 دقیقه اول خوب بود و دو تیم با توجه به جای‌گیری که داشتند، فضای لازم را به یکدیگر ندادند، اما با پنالتی که پوگبا گل کرد، کار ما دشوارتر شد. به هر حال نباید شکایتی داشته باشیم، چون تیم خوبی همچون منچستریونایتد مقابل‌مان قرار داشت.

فن‌پرسی 33 ساله که پس از سه فصل حضور در جمع شیاطین سرخ و به ثمر رساندن 59 گل در 105 بازی، در تابستان 2015 از منچستریونایتد به فنرباغچه پیوست، پس از زدن گل در بازی شب گذشته نسبت به ابراز احساسات هواداران منچستر پاسخ داد و از آنها قدردانی کرد.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *