خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / آنچلوتی: آلونسو کند است اما در گردش سریع توپ جزو بهترین‌هاست
carlo ancheloti bayern

آنچلوتی: آلونسو کند است اما در گردش سریع توپ جزو بهترین‌هاست

سرمربی سرخپوشان مونیخی به حمایت از هافبک اسپانیایی خود پرداخت و او را یکی از بهترین بازیکنان جهان از جنبه گردش سریع توپ در زمین دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که شاگردانش فردا شب (شنبه) در هفته هشتم بوندس‌لیگای آلمان پذیرای بورسیا مونشن‌گلادباخ هستند، با حضور در کنفرانس خبری گفت: باید در تقابل با مونشن‌گلادباخ مراقب باشیم. آنها تیم خیلی خطرناکی هستند و بازیکنان سرعتی در ترکیب‌شان دارند. در بوندس‌لیگا تیم‌های قدرتمند زیادی حضور دارند و این کار را برای رویارویی با هر حریفی دشوار می‌کند.

وی در حمایت از هافبک اسپانیایی‌اش در مقابل انتقادات عنوان کرد: این حقیقت دارد که آلونسو بازیکن کندی است. من هم در دوران بازیگری‌ام کند بودم، اما این دلیل بر آن نمی‌شود که بازیکنی با این ویژگی خوب نیست، بلکه مهم این است که توپ سریع به گردش در بیاید و ژابی در این مورد یکی از بهترین بازیکنان جهان است. من به آلونسو به عنوان یک انسان و بازیکن اعتماد دارم.

آنچلوتی همچنین در مورد بال فرانسوی، هافبک دفاعی اسپانیایی و بال هلندی تیمش اظهار داشت: همه در شرایط خوبی هستند و ریبری هم هفته آینده تمرینات خود را از سر خواهد گرفت. می‌دانم که خاوی مارتینس توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را دارد و روی بازی او در این پست حساب باز کرده‌ام. آرین روبن هم فردا از ابتدا در ترکیب خواهد بود.

سرمربی ایتالیایی سرخپوشان مونیخی تأکید کرد: جو خوبی در تیم حاکم است و تمامی بازیکنان هم رابطه خوبی با هم دارند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *