کد خبر : 24270 30 مهر 1395 ساعت [ 17:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جان تری غائب بازی منچستریونایتد – چلسی

کاپیتان آبی‌پوشان لندنی به‌علت مصدومیت در بازی حساس تیمش برابر منچستریونایتد غایب خواهد بود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، چلسی در حالی عصر روز یکشنبه در چارچوب هفته نهم لیگ برتر در ورزشگاه استمفوردبریج پذیرای منچستریونایتد خواهد بود که براساس گزارش‌های منتشر شده، جان تری به دلیل مصدومیتی تازه، به احتمال فراوان بازی با […]

کاپیتان آبی‌پوشان لندنی به‌علت مصدومیت در بازی حساس تیمش برابر منچستریونایتد غایب خواهد بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، چلسی در حالی عصر روز یکشنبه در چارچوب هفته نهم لیگ برتر در ورزشگاه استمفوردبریج پذیرای منچستریونایتد خواهد بود که براساس گزارش‌های منتشر شده، جان تری به دلیل مصدومیتی تازه، به احتمال فراوان بازی با شیاطین سرخ را از دست خواهد داد.

این مدافع 35 ساله از حدود یک ماه پیش و پس از تساوی یک – یک آبی‌پوشان لندنی برابر سوانزی به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا به دور از میادین بوده و نتوانسته تیمش را همراهی کند. بر اساس گزارش روزنامه «تایمز»، تری در تمرینات روز پنجشنبه چلسی دوباره از ناحیه قوزک پا آسیب دیده و نتوانسته تمریناتش را ادامه بدهد.

تری با وجود اینکه به نظر می‌رسید ریکاوری‌اش را به طور کامل به پایان برده، اما در پیروزی 3 بر صفر روز یکشنبه چلسی برابر لسترسیتی در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس نیمکت‌نشین بود و فرصت انجام اولین بازی‌اش پس از یک ماه دوری از میادین را پیدا نکرد.

آبی‌های لندنی در این فصل در چهار بازی که تری را در ترکیب خود داشته‌اند، تن به شکست نداده‌اند و سه پیروزی و یک تساوی کسب کرده‌اند. آنها در چهار بازی هم که کاپیتان باتجربه‌شان را در اختیار نداشته‌اند، دو بار شکست خورده‌اند و دو پیروزی به‌دست آورده‌اند.

با توجه به مصدومیت کاپیتان اول چلسی، به نظر می‌رسد آنتونیو کونته برای تقابل با شیاطین سرخ از سزار آزپیلیکوئتا، داوید لوئیز و گری کیهیل در خط دفاعی خود استفاده کند.

آبی‌پوشان لندنی در حال حاضر با 16 امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر جای دارند و شیاطین سرخ هم با 14 امتیاز در مکان هفتم ایستاده‌اند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت