پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24273 30 مهر 1395 ساعت [ 17:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تمدید قرارداد کاراسکو با اتلتیکومادرید

هافبک بلژیکی سرخ‌وسفیدپوشان مادریدی به‌مدت دو سال دیگر خود را به این تیم متعهد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یانیک کاراسکو که در دیدار چهارشنبه شب اتلتیکومادرید در خانه روستوف در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تنها گل بازی را به ثمر رساند تا شاگردان دیه‌گو سیموئه با دست پر […]

هافبک بلژیکی سرخ‌وسفیدپوشان مادریدی به‌مدت دو سال دیگر خود را به این تیم متعهد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یانیک کاراسکو که در دیدار چهارشنبه شب اتلتیکومادرید در خانه روستوف در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تنها گل بازی را به ثمر رساند تا شاگردان دیه‌گو سیموئه با دست پر روسیه را ترک کنند، قرارداد خود را به مدت دو سال با روخی‌بلانکو تمدید کرد و تا سال 2022 در این تیم ماندنی شد.

کاراسکوی 23 ساله که سابقه بازی در تیم ملی بلژیک را هم دارد، از زمانی که در سال 2015 از موناکو به اتلتیکو ملحق شد، تا کنون 53 بازی در رقابت‌های مختلف برای این تیم انجام داده و 9 گل هم به نامش ثبت شده است.

خوسه لوئیس کامینرو، مدیر ورزشی تیم فوتبال اتلتیکومادرید گفت: کاراسکو پتانسیل بالایی دارد و تمدید قرارداد او خبر فوق‌العاده‌‌ای است. ما در مورد بازیکن جوانی صحبت می‌کنیم که با شخصیت فوق‌العاده‌ای که دارد، می‌تواند در موقع لزوم به تیم کمک کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت