پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24276 30 مهر 1395 ساعت [ 17:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرس: راموس شایسته درآمد بیشتری در رئال مادرید است

رئیس باشگاه رئال مادرید تأکید کرد کاپیتان کهکشانی‌ها سزاوار دستمزدی است که در این تیم دریافت می‌کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فلورنتینو پرس در آستانه مجمع عمومی سالانه باشگاه رئال مادرید که قرار است روز یکشنبه هفته پیش‌رو برگزار شود، در نشستی میان اعضای این باشگاه در تمجید از کاپیتان تیم خود گفت: […]

رئیس باشگاه رئال مادرید تأکید کرد کاپیتان کهکشانی‌ها سزاوار دستمزدی است که در این تیم دریافت می‌کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فلورنتینو پرس در آستانه مجمع عمومی سالانه باشگاه رئال مادرید که قرار است روز یکشنبه هفته پیش‌رو برگزار شود، در نشستی میان اعضای این باشگاه در تمجید از کاپیتان تیم خود گفت: راموس سال‌هاست که در رئال مادرید حضور دارد و شایسته دستمزدی است که دریافت می‌کند و حتی بیشتر از دستمزد کنونی‌اش. سرخیو کاپیتان تیم ماست، یک پدیده و یک الگو.

راموس تابستان گذشته قرارداد خود را با سفیدپوشان مادریدی تا سال 2020 تمدید کرد و حالا دستمزد سالیانه 9 میلیون یورویی دریافت می‌کند. این مدافع اسپانیایی تابستان گذشته به‌شدت مورد توجه باشگاه منچستریونایتد بود و حتی گفته شد که پرافتخارترین تیم انگلیس پیشنهادی قابل توجه به وی داده است، هرچند در نهایت راموس در این تیم ماندگار شد.

رئیس باشگاه رئال مادرید در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به اینکه این باشگاه نیازی به مدیر ورزشی ندارد، اعلام کرد رئال مادرید طرح ایجاد تیم بانوان را مورد بررسی قرار خواهد داد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت