پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24296 30 مهر 1395 ساعت [ 21:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان: مهار توپ رحمتی ما را به بازی بازگرداند

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، شاگردانش مقابل سایپا جانانه بازی کرده‌اند. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سایپا گفت: بازی سخت و نفسگیری بود. به‌طور کلی با تجربه‌ای که داریم، هر تیمی مقابل ما بازی می‌کند با همه وجودش به میدان می‌آید، […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، شاگردانش مقابل سایپا جانانه بازی کرده‌اند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سایپا گفت: بازی سخت و نفسگیری بود. به‌طور کلی با تجربه‌ای که داریم، هر تیمی مقابل ما بازی می‌کند با همه وجودش به میدان می‌آید، اما نقطه قوت ما این بود که می‌دانستیم خط حمله حریف از خط هافبک جدا می‌شود و خط دفاع ما این موضوع را می‌دانست. شاگردانم جانانه بازی کردند و در لحظه‌ای که باید گل می‌زدیم، این کار را کردیم.

وی در ادامه افزود: با تمام احترامی که برای فرکی قائلم اما باید بگویم سیو رحمتی برای‌مان یک شرایط بسیار خوبی را پدید آورد و ما را به بازی برگرداند. شرایط‌مان خیلی خوب شد. بعد از زدن گل دوم اگر کمی حرفه‌ای‌تر بودیم، می‌توانستیم به گل‌های بیشتر برسیم.

منصوریان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه اگر توپ‌های سایپا در نیمه نخست گل می‌شد، چه تأثیری روی تعویض‌های شما داشت، خاطر نشان کرد: تفاوت فوتبال به گل کردن موقعیت‌هاست. مثلاً ما در بازی مقابل نفت آبادان موقعیت‌های گل زیادی داشتیم، اما برخلاف جریان بازی دو گل خوردیم و شکست خوردیم. در بازی برابر ماشین‌سازی هم می‌توانستیم در نیمه نخست چهار گل بزنیم، اما نتوانستیم از موقعیت‌های خودمان به خوبی استفاده کنیم. امروز خیلی خوشحال شدم که جوان پرانرژی ما یعنی محسن کریمی هم از مصدومیت بهبود یافت و هم تأثیر مثبتی بر روند جریان بازی داشت.

وی همچنین تصریح کرد: شاید اگر سایپا از دو موقعیت نیمه نخست خود استفاده می‌کرد، الان من از پیروزی استقلال حرفی نمی‌زدم، ولی در کل اهمیت فوتبال به نتیجه است. ممکن است همین نتیجه روی جریان بازی و هم‌چنین تعویض‌های تیم اثر بگذارد. البته من تلاش می‌کنم تعویض‌هایم را بالا برنامه‌ریزی کنم و سعی می‌کنم با هر نتیجه‌ای از نیروهای جوان استفاده کنم.

سرمربی استقلال درباره عملکرد خوب وریا غفوری در غیاب خسرو حیدری عنوان کرد: خسرو یکی از بهترین بازیکنان ستاره‌های فوق‌العاده تیم ماست و زمانی که او در زمین مسابقه است، وزن بازی تیم ما به سمت جناحی سنگینی می‌کند که خسرو در آن سمت حضور دارد. اگر بخواهیم سه تا چهار دفاع کناری خیلی خوب از کشورمان نام ببریم، قطعاً خسرو حیدری و وریا غفوری از این جمع خواهند بود. طبیعی است که زمانی که خسرو حیدری در یک سمت حضور دارد، بختیار رحمانی بیشترین پاس را به او خواهد داد.

وی ادامه داد: هم خسرو و هم وریا بازیکنان بزرگی هستند و زوج خیلی خوبی با هم ساخته‌اند. زمانی که خسرو مقابل سیاه‌جامگان مصدوم شد و مجبور شدیم او را تعویض کنیم، طبیعی بود که حقدوست در سمت راست بیشتر به کنار خود نگاه کند و تلاش کند ابتدا به غفوری پاس بدهد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت