پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24302 30 مهر 1395 ساعت [ 23:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کونته: مورینیو شایسته استقبال گرم هواداران چلسی است

سرمربی چلسی می خواهد تیمش عملکرد خوب بازی های اخیر را در مقابل منچستر یونایتد ادامه دهد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، آنتونیو کونته در نشست خبری امروز خودش پیش از بازی روز یکشنبه مقابل منچستر یونایتد عنوان کرده ژوزه مورینیو در بازگشت به استمفوردبریج شایسته استقبال گرم هواداران چلسی است. کونته به نقل […]

سرمربی چلسی می خواهد تیمش عملکرد خوب بازی های اخیر را در مقابل منچستر یونایتد ادامه دهد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، آنتونیو کونته در نشست خبری امروز خودش پیش از بازی روز یکشنبه مقابل منچستر یونایتد عنوان کرده ژوزه مورینیو در بازگشت به استمفوردبریج شایسته استقبال گرم هواداران چلسی است.

کونته به نقل از وبسایت رسمی باشگاه چلسی گفته:

تری وضعیت خوبی دارد و مشکلش برطرف شده است. او به خوبی تمرین کرده و آماده بازی است. ویلیان دیروز صبح از برزیل بازگشت و در دو جلسه تمرینی شرکت کرده است. اسکار هم که برای فوت پدربزرگش به برزیل رفته بود بازگشته است. هنوز در مورد ترکیب تصمیم نگرفتم و باید شرایط این بازیکنان را بررسی کنم.

مورینیو مربی مهمی برای چلسی بود. او بخشی از تاریخ این باشگاه را نوشت. او شایسته استقبال گرمی است. زمانی که سه بار فاتح لیگ شوید، در قلب هواداران باقی می مانید. البته پس از سوت بازی او هم مثل بازیکنان منچستر جزو دشمنان محسوب می شود. برای مورینیو احترام زیادی قائل هستم. او مربی بزرگی است و جام های زیادی فتح کرده است. مورینیو شایسته حداکثر احترام است.

پوگبا از جنبه فوتبالی در انگلیس متولد شد. او بازیکن فوق العاده ای است. او شایسته همه چیز است. بازگشت به منچستر یونایتد رویای پوگبا بود. برای او پس از این بازی آرزوی موفقیت می کنم.

ما سیستم تیم را تغییر دادیم و بازیکنان از این اتفاق سود بردند. بدون از دست دادن زهر حملات مان توانستیم در کارهای تدافعی بهتر شویم. می دانیم که هنوز باید برای پیشرفت کردن تلاش کنیم. در این هفته تعهد خوبی از بازیکنانم دیدم. بازیکنان به این سیستم اعتماد دارند. در بازی گذشته قهرمان فصل پیش را شکست دادیم. روز یکشنبه با یک تیم خوب دیگر بازی می کنیم و من می خواهم پیشرفت را در بازی تیم نسبت به بازی مقابل لیورپول و آرسنال ببینم. از این موضوع اطمینان دارم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت