کد خبر : 24305 30 مهر 1395 ساعت [ 23:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو : من را از چلسی اخراج کردند توافق نکردیم !!!

مورینیو در مورد رویارویی با تیم سابقش صحبت کرده است. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو یکشنبه به عنوان سرمربی منچستر یونایتد به مصاف تیم سابقش چلسی خواهد رفت. او که فصل قبل در همین زمان، روی نیمکت آبی های لندن حضور داشت، پیش از پایان نیم فصل، توسط چلسی اخراج شد. مورینیو […]

مورینیو در مورد رویارویی با تیم سابقش صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو یکشنبه به عنوان سرمربی منچستر یونایتد به مصاف تیم سابقش چلسی خواهد رفت. او که فصل قبل در همین زمان، روی نیمکت آبی های لندن حضور داشت، پیش از پایان نیم فصل، توسط چلسی اخراج شد. مورینیو در مورد اخراجش از چلسی و دوران حضورش در این تیم گفت:

آقای آبراموویچ تصمیم گرفت من را اخراج کند. خبری از توافق دوطرفه نبود. ولی من هم هیچ چیز بدی در مورد باشگاه یا افراد باشگاه نگفتم. اما در دوره اول حضورم در چلسی بود که پذیرفتم زمان تغییر فرا رسیده است. آماده بودم تا راهی کشور دیگری شوم. آن زمان خودم تغییر را می خواستم ولی این بار، اینطور نبود. این تصمیمی بود که توسط مالک باشگاه گرفته شد و من هم از آن مطلع شدم. با آرامش و خونسردی آن را پذیرفتم و قرارداد فسخ شد.

بعد از اخراج، در لندن ماندم. صبر کردم تا آن چیزی را که ترجیح می دهم اتفاق بیفتد؛ یعنی حضور در انگلیس و مربیگری در لیگ برتر. خوش شانس هستم که حالا مربی باشگاه بزرگی مثل منچستر یونایتد هستم.

اخراج شدن بخشی از مربیگری فوتبال است. البته که استثنائاتی وجود دارد ولی به طور طبیعی در دنیای مدرن فوتبال امروز، در جایگاهی هستید که می تواند هر اتفاقی رخ دهد.

تصور نمی کنم هواداران چلسی خواهان اخراج من بودند، حتی اگر هم این چنین باشند، آن ها نمی توانند من را از تاریخ چلسی حذف کنند. من در تاریخ باشگاه چلسی هستم و آن ها نیز در پیشینه من جای دارند. بنابراین دلیلی برای احساس بد وجود ندارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت