پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24308 30 مهر 1395 ساعت [ 23:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تیم ملی بانوان به سوئد نرفته است!! تیم منختب سیرجان و بم با تیم سوئد بازی کرد !!!+نتیجه بازی

در حالیکه در خبرها آمده بود تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای انجام یک بازی دوستانه به سوئد رفته است، اما ظاهرا تیمی که مقابل سوئد قرار گرفته و تعداد گلهای زیادی را دریافت کرده است، تیم ملی فوتبال بانوان ایران نیست. سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، بر اساس اخباری که به سایت نود […]

در حالیکه در خبرها آمده بود تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای انجام یک بازی دوستانه به سوئد رفته است، اما ظاهرا تیمی که مقابل سوئد قرار گرفته و تعداد گلهای زیادی را دریافت کرده است، تیم ملی فوتبال بانوان ایران نیست.

سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، بر اساس اخباری که به سایت نود رسیده تیمی که به سوئد رفته است، تیم منتخب بم و شهرداری سیرجان است که دو مربی به نام جعفری و نجاتی دارد.

در حال حاضر تیم ملی فوتبال بانوان وجود خارجی ندارد و آخرین سرمربی این تیم مهناز امیرشقاقی بود که به دلیل نتایج ضعیف کنار گذاشته شد تا سرمربی تیم جوانان شود.

قبل از امیرشقاقی، مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی بانوان بود که با فشار وزارت ورزش دوران محمود گودرزی کنار گذاشته شد و مهناز امیرشقاقی با توصیه محمود گودرزی سرمربی تیم ملی بانوان ایران شد که نتایج ضعیفی گرفت.

در هر حال بسیاری از بازیکنان تاپ فوتبال بانوان ایران به سوئد نرفته اند و تیم منتخب بم و شهرداری سیرجان در حال حاضر در سوئد هستند و در یک نیمه ۷ گل خوردند. البته بازی در نهایت هفت بر صفر به سود سوئد میزبان به پایان رسید.

سایت فدراسیون فوتبال هم هیچ خبری تا این لحظه درباره بازی تیم های بانوان ایران و سوئد مخابره نکرده است!

باید از شخص رئیس فدراسیون فوتبال و دبیرکل فدراسیون فوتبال و شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان پرسید چرا باید به جای تیم ملی فوتبال بانوان منتخب دو تیم باشگاهی به سوئد بروند و به نام تیم ملی مقابل سوئد، یک نتیجه تحقیر آمیز بگیرند؟نکند پای یک قرارداد مطرح بوده است؟ شنیده شده قراردادی با فدراسیون فوتبال سوئد منعقد شده که حتما تیم ملی بانوان ایران می بایست این بازی را در سوئد انجام می داده است. ای کاش در این باره روشنگری شود.

به هر ترتیب این شکست سنگین هفت بر صفر در تاریخ فوتبال ملی بانوان ثبت شد

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت