کد خبر : 24360 1 آبان 1395 ساعت [ 18:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرگوسن: رونالدو یک بازیکن فوق العاده است، بهترین بازیکن جهان

مربی افسانه ای منچستر یونایتد کریستیانو رونالدو را نمونه کاملی از یک بازیکن سختکوش نامیده، و مهارت و ویژگی های اخلاقی این بازیکن را تحسین کرد. به گزارش وب سایت نود، سر آلکس فرگوسن معتقد است که خودش کمترین نقش را در پیشرفت خیره کننده رونالدو و مطرح شدن به عنوان یکی از بهترین بازیکنان […]

مربی افسانه ای منچستر یونایتد کریستیانو رونالدو را نمونه کاملی از یک بازیکن سختکوش نامیده، و مهارت و ویژگی های اخلاقی این بازیکن را تحسین کرد.

به گزارش وب سایت نود، سر آلکس فرگوسن معتقد است که خودش کمترین نقش را در پیشرفت خیره کننده رونالدو و مطرح شدن به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال داشته است.

سال ۲۰۰۳ بود که فرگوسن اسکاتلندی جوان لاغر اندامی را از اسپورتینگ به منچستر یونایتد آورد. کریستیانو رونالدو به مدت پنج فصل زیر نظر بزرگترین مربی تاریخ باشگاه منچستر یونایتد بازی کرد و بالاخره در سال ۲۰۰۸ مزد زحمات و پیشرفت خیره کننده خود را دریافت کرد و به عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال ۲۰۰۸ دست یافت. رونالدو پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن جهان، با قراردادی نجومی که در آن زمان گرانترین انتقال تاریخ فوتبال جهان شناخته می شد، راهی رئال مادرید اسپانیا شد. سرآلکس فرگوسن سرمربی افسانه ای منچستر یونایتد سهم خودش در کسب عناوین و جوایز مختف به ویژه در سال های طلایی این باشگاه را ناچیز و اندک خوانده، و رونالدو را یک سر و گردن بهتر از تمامی بازیکنانی که وی در طول ۲۷ ساله گذشته با آنها کار کرده، بالاتر می داند. وی در خصوص ویژگی های رونالدو و پیشرفت فوق العاده اش در طی این سالها هم اینگونه گفت:

رونالدو نمونه کاملی از بازیکن و شخصی است که به چنین جایگاهی رسیده است. برای من هیچ کاری ندارد و خیلی ساده می توانم بگویم که من رونالدو را ساختم. ممکن است خیلی از مربیان ادعا کنند که آنها برخی بازیکنان بزرگ را ساخته اند، اما رونالدو بازیکنی خود ساخته است. مجموعه باشگاه منچستر یونایتد تنها جایگاه و ابزار لازم برای پیشرفت کردن و برتر بودن را در اختیار رونالدو قرار داد. ویژگی های اخلاقی رونالدو باور نکردنی است. او یک بازیکن فوق العاده است، بهترین بازیکن جهان.

و جمله آخر آلکس فرگوسن:

ما در منچستر یونایتد بازیکنان خارق العاده ای مثل پل اسکولز، رایان گیگز و اریک کانتونا را داشتیم. فوتبالیست های بی نظیری در باشگاه منچستر یونایتد بازی می کردند، اما رونالدو چیز دیگری است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت