خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیورپول ۲ – ۱ وست برومویچ
liverpool logo

لیورپول ۲ – ۱ وست برومویچ

شاگردان کلوپ در شبی که موقعیت های زیادی بدست آوردند با شکست وست برومویچ در آنفیلد موفق شدند با آرسنال صدرنشین هم امتیاز شوند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های لیورپول و وست برومویچ از هفته نهم لیگ برتر در ساعت ۲۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۲۱: لیورپول روی یک حرکت تیمی تماشایی موفق شد دفاع وست بروم را باز کند و به گل برسد. لالانا با یک پاس خوب فیرمینو را در محوطه جریمه پا به توپ کرد و این بازیکن با یک سانتر زیبا و دقیق توپ را به مانه رساند که او هم با یک ضربه سر ضرب دروازه تیم مهمان را باز کرد.

دقیقه ۳۵: درن فلچر با یک پاس ضعیف رو به عقب دروازه بان وست بروم را در موقعیت دشواری قرار داد و ضربه برگشتی این بازیکن به مانه رسید. مانه بلافصل توپ را به کوتینیو داد و این بازیکن با یک ضربه تماشایی دروازه وست بروم را برای بار دوم باز کرد.

دقیقه ۵۸: لورن روی ضربه آزاد ارسالی کوتینیو می توانست با ضربه سر دروازه حریف را باز کند اما فاستر با یک عکس العمل تماشایی مانع از ورود توپ به دروازه شد.

دقیقه ۶۷: کوتینیو روی یک ضد حمله در سمت راست زمین صاحب فضای خالی زیادی شد و به سمت دروازه وست بروم حمله کرد. این بازیکن به داخل زد و توپ را امره جان رساند اما اولسون با یک تکل به موقع دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه ۸۱: ضعف لیورپول روی ضربات آزاد بار دیگر کار دست این تیم داد و مک آولی روی کرنر ارسالی و شلوغی محوطه جریمه موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند.

دقیقه ۸۵: فیرمینو که در موقعیت خوبی قرار گرفته بود می توانست خیال لیورپول را از پیروزی در این بازی راحت کند اما فاستر با یک عکس العمل خوب مانع از باز شدن دروازه تیمش برای بار سوم شد.

بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید تا لیورپول ۲۰ امتیازی شود اما به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار گرفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *