خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / قاضی : دوست دارم دوباره با کیروش کار کنم
ghazi-naft-tehran

قاضی : دوست دارم دوباره با کیروش کار کنم

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران امیدوار است که بعد از چند سال دوباره به تیم ملی برگردد و با کارلوس کی‌روش کار کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد قاضی، مهاجم نفت تهران در این فصل یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان تیمش بوده و در حال حاضر با شش گل‌زده در صدر جدول گلزنان قرار دارد. قاضی در مورد شرایط نفت تهران، شانس خودش برای کسب عنوان آقای‌گلی و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ داده است که مشروح آن در زیر می‌آید:

تسنیم: بازی با ذوب‌آهن چطور بود؟

ما در نیمه اول شرایط خوبی نداشتیم و گل خوردیم. از اواخر این نیمه فشار روی دروازه ذوب‌آهن را بیشتر کردیم و در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بودیم. خوشبختانه در دقایق پایانی توانستیم دو بار گل بزنیم و به یک برد شیرین دست پیدا کنیم. آقای دایی در نیمه دوم تعویض‌هایی انجام داد که حریف را از لحاظ تاکتیکی تحت‌فشار قرار بدهیم. این باعث شد مدافعان ذوب‌آهن اشتباه کنند و ما دو بار به گل رسیدیم.

تسنیم: مثل اینکه آقای‌گلی را نشانه گرفته‌ای؟

خوشحالم که برای تیمم در این بازی گل زدم، ولی موفقیت نفت از هر چیزی مهم‌تر است. من سعی می‌کنم بازی به بازی جلو بروم و به آقای‌گلی توجهی ندارم. باید از زحمات بازیکنان و کادر فنی هم تشکر کنم. این گل‌ها فقط نتیجه کار خودم نبوده است.

تسنیم: شانس قهرمانی نفت چقدر است؟

خیلی زود است در این مورد صحبت کنیم. ما بازی‌های بسیار سختی در پیش داریم و تیم‌های دیگر هم دنبال قهرمانی هستند. فاکتورهای مختلفی برای قهرمان شدن یک تیم وجود دارد و از حالا پیش‌بینی در این زمینه خیلی زود است.

تسنیم: فکر می‌کنی با ادامه این روند به تیم ملی دعوت شوی؟

سه سال است که به تیم ملی فکر می‌کنم. ما بازیکنان خوبی در تیم ملی داریم و من هم تلاش می‌کنم تا نظر کی‌روش را جلب کنم. دلم برای تیم ملی و کار کردن با کی‌روش تنگ شده است. امیدوارم این لیاقت را داشته باشم و دوباره پیراهن تیم ملی را بر تن کنم.

تسنیم: چرا چند سال از تیم ملی دور افتادی؟

به‌هر حال یکسری از اتفاقات دست به دست هم داد. بازیکنان دیگر هم خوب کار کردند، در ضمن من در آخرین اردوی تیم ملی یک مصدومیت بد داشتم و این موضوع نقش مهمی در دوری من داشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *