خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / اینیستا: مصدومیتم می‌توانست بدتر از این باشد

اینیستا: مصدومیتم می‌توانست بدتر از این باشد

کاپیتان آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا که مصدومیتش در بازی برابر والنسیا او را برای مدتی طولانی از همراهی قهرمان اسپانیا محروم کرد، خودش را بازیکنی خوش‌شانس دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصدومیت عصر روز گذشته (شنبه) آندرس اینیستا در بازی خارج از خانه بارسلونا برابر والنسیا در ورزشگاه مستایا او را شش تا هشت هفته خانه‌نشین خواهد کرد. با این حال او معتقد است که خوش‌شانس بوده، چرا که ممکن بود مصدومیتی بزرگ‌تر گریبانش را بگیرد.

کاپیتان 32 ساله بارسا که در دقیقه 14 بازی مجبور به ترک میدان شد و تا اواسط دسامبر به میادین بازنمی‌گردد، به احتمال فراوانی اولین ال‌کلاسیکوی فصل که 14 آذر برگزار می‌شود را هم از دست خواهد داد. با این حال او معتقد است که امکان داشت برای مدتی طولانی‌تر خانه‌نشین شود.

اینیستا در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: لحظات خوشی را سپری نمی‌کنم. چند هفته نمی‌توانم بازی کنم، اما اوضاع می‌توانست به مراتب بدتر از این باشد. من می‌خواهم از همه کسانی که با پیام‌های‌شان به من قوت قلب دادند تشکر کنم.

بارسلونا در شرایطی تا یک ماه و نیم آینده نمی‌تواند روی کمک کاپیتان خود حساب کند که پیش از او نیز دو مهره کلیدی دیگرش، جرارد پیکه و جوردی آلبا را به دلیل مصدومیت از دست داد و دو هافبک این تیم آردا توران و رافینیا هم در جریان تمرینات پیش از بازی برابر والنسیا آسیب دیدند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *