پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24451 3 آبان 1395 ساعت [ 0:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: واقعاً متاسفم

مورینیو بابت شکست مقابل چلسی عذرخواهی کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در بازگشت به استمفوردبریج شکست سختی را تجربه کرد و تیمش با ۴ گل مغلوب چلسی شد، سرمربی پرتغالی در واکنش به این باخت، صحبت های جالبی بیان کرده است: اگر اشتباهات دفاعی تیم را کنار بگذارید، تصور می کنم […]

مورینیو بابت شکست مقابل چلسی عذرخواهی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در بازگشت به استمفوردبریج شکست سختی را تجربه کرد و تیمش با ۴ گل مغلوب چلسی شد، سرمربی پرتغالی در واکنش به این باخت، صحبت های جالبی بیان کرده است:

اگر اشتباهات دفاعی تیم را کنار بگذارید، تصور می کنم عملکرد خوبی داشتیم، مالکیت مناسبی روی توپ داشتیم، موقعیت خلق کردیم و حریف را وادار به دفاع و عقب نشینی کردیم، ولی نمی توان آن اشتباهات را نادیده گرفت چرا که در نهایت ضربه را به تیم وارد کرد. اولین اشتباه تیم در همان سی ثانیه اول رقم خورد و بعد داستان بازی متفاوت شد، ما با چلسی روبرو شدیم که متخصص ضدحملات است، زمانی که شانس این را داشتیم تا بازی را ۲-۱ کنیم، گل سوم را خوردیم و زمانی که می توانستیم بازی را ۳-۱ کنیم، گل بعدی را خوردیم. همه چیز در بازی برعلیه ما بود.

در مورد صحنه خطای لوئیز روی فلینی صحبتی ندارم، شما همه صحنه را دیدید. وقتی تیمی با ۴ گل ببازد و مربی در مورد داوری صحبت کند، آن را بهانه تلقی می کنند. پس در این باره صحبتی ندارم.

برای هواداران منچستر یونایتد متاسف هستم. شکست سختی بود. آن ها حامی تیم بودند و به عنوان رهبر رختکن، از آن ها عذر می خواهم. می خواهم اطمینان دهم که با ۱۰۰% توان در منچستر یونایتد هستم، نه ۹۹ درصد، بلکه ۱۰۰% توان. کاملاً متاسف هستم ولی به بازیکنان هم گفتم، پاسخ این شکست فقط یک چیز است: فردا تمرین کنیم و به مبارزه ادامه دهیم.

بازی های سختی را در این مدت در لیگ برتر داشتیم و امتیازاتی را از دست دادیم و اختلاف با صدر جدول به شش رسید. اما در ادامه می توانیم جبران کنیم، نمی خواهم بگویم که حریفان آسانی داریم ولی می توانیم به صدر جدول نزدیک شویم. در هفته های پیش رو، تیم های بالای جدولی با هم بازی می کنند و امتیاز از دست می دهند و این فرصت خوبی است که به صدر نزدیک شویم. باید مثل مرد باشیم و به جنگیدن ادامه دهیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت