پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24466 3 آبان 1395 ساعت [ 11:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه زیدان بعد از پیروزی برابر بیلبائو : در لالیگا همه تیم ها به هم نزدیک شده اند

بعد از پیروزی رئال مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو که این تیم را به صدر جدول رقابت های لالیگا رساند، زیدان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سرمربی تیم رئال مادرید در پایان بازی گفت: فکر نمی کنم بازی عجیبی بوده باشد، به نظر من بازی سخت و […]

بعد از پیروزی رئال مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو که این تیم را به صدر جدول رقابت های لالیگا رساند، زیدان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سرمربی تیم رئال مادرید در پایان بازی گفت:

فکر نمی کنم بازی عجیبی بوده باشد، به نظر من بازی سخت و دشواری بود. آنها کار را برای ما سخت کردند اما از نتیجه و نحوه بازی تیم راضی هستم. باید کمی سختی می کشیدیم چون چیزی به نام بازی آسان وجود ندارد، به خصوص که در مقابل چنین حریف سرسختی قرار گرفته باشید.

می توانستیم کمی دقیق تر باشیم، اما این بازیکنان همه توان خود را در زمین به کار گرفتند. این رورز ها چیزی به نام بازی آسان وجود ندارد. بدون سخت کوشی و رنج کشیدن، نمی توانید قهرمان لالیگا شوید. ما رئال مادرید هستیم و به نظر می رسد که همه انتظار دارند در هر مسابقه ۵ یا ۶ گل به ثمر برسانیم اما همیشه اینطور نمی شود. هیچ فقدان نگرشی وجود نداشت، ما حریفی مقابل خود داشتیم که کار را برای دیگران سخت می کند. من از تلاش بازیکنانم راضی هستم. از همه کار هایی که درون زمین انجام دادیم رضایت دارم. تیم من مشتاق پیش روی است و همه توان خود را به کار می گیرد.

همه در لالیگا نزدیک هستند:

تا پایان فصل همینطور خواهد بود. باید در هر مسابقه خوب بازی کنید، هیچ بازی آسانی وجود ندارد و باید تا آخرین لحظه سختی بکشید. این پیامی است که به بازیکنانم می دهم. امروز باور خود را نشان دادیم و حتی در سخت ترین لحظات ناامید نشدیم. تا لحظه به ثمر رسیدن گل خونسردی خود را حفظ کردیم و من هم راضی و هم خوشحالم.

موراتا و لوکاس وازکز واقعاً متقاعد کننده عمل می کنند، و خیلی خوب پیش می روند. آنها وارد بازی شده و خوب کار کردند. شما از من می پرسید که چه زمان در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت اما آنها پیش از این هم در چند بازی یار ثابت بوده اند و دوباره این اتفاق رخ خواهد داد. همه ما متحد هستیم و همچنان همینطور خواهیم بود. نکته مثبت دیدار امشب برای من، اتحاد تیم بود که در یک بازیکن منحصر به فرد خلاصه نمی شدند. این ماجراجویی طولانی خواهد بود و ما به همه نیاز خواهیم داشت.

گل های دریافتی:

من را نگران نمی کند. سعی خواهیم کرد تا در این زمینه بهتر شویم. این بخشی از فوتبال است و ما در مقابل حریفی قرار گرفته بودیم که زندگی را برای حریفان سخت می کند. این ها جزیئات کوچکی هستند و ما سعی در بهبودی آن خواهیم کرد.

موراتا یا بنزما؟

هرکس حق دارد که نظرات خود را بیان کند. من ابتدا شاهد گلزنی بنزما بودم و بعد از آن نوبت موراتا رسید. این نکته را از این مسابقه برداشت می کنم و هیچ تجزیه و تحلیل بیشتری ندارم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت