پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24469 3 آبان 1395 ساعت [ 11:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازی مهم تیم ملی جوانان امشب برابر ازبکستان ساعت 19:45

دیدار ایران در برابر ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های جوانان آسیا ساعت 19:15 به وقت محلی و ساعت 19:45 به وقت  تهران برگزار می شود. سایت تیفوسی: تیم ملی در صورت کسب پیروزی ضمن صعود به جمع 4 تیم برتر اسیا جواز حضور در جام جهانی جوانان رو کسب خواهد کرد […]

دیدار ایران در برابر ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های جوانان آسیا ساعت 19:15 به وقت محلی و ساعت 19:45 به وقت  تهران برگزار می شود.

سایت تیفوسی: تیم ملی در صورت کسب پیروزی ضمن صعود به جمع 4 تیم برتر اسیا جواز حضور در جام جهانی جوانان رو کسب خواهد کرد .

این بازی را محمد تقی از سنگاپور به همراه جفری گو از سنگاپور، فوک پونگ شینگ از هنگ کنگ سوت می زند. ناظر داوری این بازی هم جمال جوما عبدالحسین محمد از بحرین خواهد بود.

دوشنبه : 3 آبان
16:15 ژاپن – تاجیکستان (استادیوم ملی بحرین)
19:15 ایران – ازبکستان (استادیوم ورزشی خیلفه)
در مرحله نیمه نهایی برنده دیدار ایران – ازبکستان با  عربستان رویارو خواهد شد و برنده بازی ژاپن – تاجیکستان با برنده دیدار  ویتنام مسابقه خواهد داد. بازی های نیمه نهایی 6 آبان و بازی نهایی 9 آبان برگزار می شود. این مسابقات دیدار رده بندی ندارد و چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی راهی جام جهانی زیر 20 سال که سال آینده در کره جنوبی برگزار می شود، خواهند شد.

 

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت