خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / حمایت بازیکنان رئال از رونالدو و نظر ان ها در مورد عدم گلزنی او
realmadrid logo 1

حمایت بازیکنان رئال از رونالدو و نظر ان ها در مورد عدم گلزنی او

سایت تیفوس ی: ستارگان رئال مادرید به حمایت از رونالدو در برابر انتقاد ها بابت عدم گلزنی او در چند بازی قبلی لالیگا  پرداختند .

بیل: مهم صدرنشینی تیم است، نه اینکه چه کسی گل می زند

گرت بیل هم در پایان دیدار با اتلتیک بیلبائو به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، ستاره ولزی تیم رئال مادرید بعد از کسب پیروزی ۲-۱ خانگی و صعود به صدر جدول لالیگا به خبرنگاران گفت:

بازی مقابل اتلتیک سخت بود، تیمی که می دانستیم که کار را برای ما سخت خواهد کرد چون هر سال همین کار را می کنند. آنها تیم بسیار سرسختی هستند، یک تیم فیزیکی که به سختی تلاش و پرس می کنند. اما فکر می کنم تلاش خوبی داشتیم و شایسته پیروزی بودیم. بعد از نتایج این هفته کسب پیروزی مهم بود. خوشحالیم، اما راه درازی در پیش داریم.

مهمترین مسئله پیروزی تیم و صدرنشینی ما در لیگ است، نه اینکه چه کسی گلزنی می کند. کریستیانو سخت کار می کند تا به گلزنی ادامه دهد، اما تیم مهمترین است و مطمئنم که او هم از صدرنشینی تیم خوشحال است.

موراتا: رونالدو مهمترین بازیکن تیم است

کریستیانو رونالدو:

وقتی شما عادت کنید که هر فصل ۷۰ گل به ثمر برسانید، تقریباً گلزنی به یک اعتیاد تبدیل می شود. برای ما او مهمترین بازیکن تیم محسوب می شود و امیدوارم که گل های زیادی به ثمر برساند، اما او ماشین نیست. او هم یک انسان است، حتی اگر از سیاره دیگری آمده و متفاوت باشد، اما حق اشتباه و از دست دادن موقعیت را دارد.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *