خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / موراتا : گل زنی در روز تولودم حس کودک 10 ساله رو به من داد
morata-real

موراتا : گل زنی در روز تولودم حس کودک 10 ساله رو به من داد

 آلوارو موراتا در دیدار یکشنبه شب مقابل اتلتیک بیلبائو در نیمه دوم به میدان آمد و گل برتری تیمش را به ثمر رساند.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم رئال مادرید با کسب پیروزی ۲-۱ خانگی مقابل اتلتیک بیلبائو به صدر جدول رقابت های لالیگا صعود کرد. موراتا در پایان بازی راجع به عملکرد تیم گفت:

بازی بسیار سختی بود. تیم های بزرگ زیادی مقابل آنها امتیاز از دست می دهند. مهمترین چیز این است که پیروز شدیم اما بهترین بازی ما نبود. حالا باید به تلاش و پیشرفت ادامه دهیم. امسال می خواهیم فاتح تمام عناوین شویم و من باید تصمیمات مربی را بپذیرم، سخت تلاش کنم و همه توانم را به کار گیرم. از اینکه در خانه هستم، خوشحالم. ما صدرنشین هستیم و باید به تلاش خود ادامه دهیم تا فاتح عنوان شویم و واقعاً برای این کار آماده ایم.

گلزنی در روز تولد:

بهتر از این نمی شد. امروز تولد من است، ما پیروز شده ایم و صدرنشین هستیم. به خاطر بازی روز چهارشنبه جشن نخواهم گرفت، اما می خواهم خانواده و دوستانم را ببینم. همه ما دوست داریم گلزنی کنیم و چه بهتر که گل پیروزی بخش باشد. حس یک کودک ۱۰ ساله را دارم.

جایگاه در تیم:

همه بازیکنان می خواهند همیشه بازی کنند، در هر بازی ممکن، اما کار سختی است. در ترکیب تیم احساس اهمیت می کنم. ما ۲۵ بازیکن در تیم داریم و تصمیم گیری برای زیدان سخت است و این مشکل خوبی است. ما یک تیم هستیم و با هم پیروز می شویم، و این کاری است که امروز انجام دادیم. زیدان من را بغل کرد و تبریک گفت، و حالا باید به تلاش خود ادامه دهیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *