خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / انتقاد گیگز از بازیکنان یونایتد : تیمی که 4 بر 0 باخته نمی ماند با حریف خوش و بش کند

انتقاد گیگز از بازیکنان یونایتد : تیمی که 4 بر 0 باخته نمی ماند با حریف خوش و بش کند

کاپیتان پیشین شیاطین سرخ از بازیکنان این تیم به خاطر حرکتی که پس از باخت شرم‌آورشان در خانه چلسی انجام دادند، انتقاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رایان گیگز، هافبک ولزی پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد از بازیکنان این تیم به خاطر بی‌تفاوتی نسبت به شکست سنگین‌شان در بازی شب گذشته (یکشنبه) در خانه چلسی انتقاد کرد.

تعدادی از بازیکنان منچستریونایتد از جمله زلاتان ابراهیموویچ و خوان ماتا پس از باخت سنگین تیم‌شان در حال خندیدن مشاهده شدند و آنتونی مارسیال، مهاجم فرانسوی شیاطین سرخ نیز هموطنش در چلسی، انگولو کانته را در آغوش گرفت و با او خوش‌وبش می‌کرد که این صحنه‌ها برای گیگز به‌عنوان یک یونایتدی متعصب خوشایند نبود.

گیگز در یک برنامه در شبکه تلویزیونی لیگ برتر انگلیس، اظهار داشت: شما ممکن است در یک بازی فوتبال بازنده باشید، اما اینکه بعد از باخت‌تان بروید و پیراهن‌تان را با پیراهن بازیکنان حریف معاوضه کنید، حرکتی است که من خوشم نمی‌آید.

وی ادامه داد: بازیکن تیمی که 4 بر صفر می‌بازد به حریف تبریک می‌گوید، از هوادارانش تشکر می‌کند و از زمین خارج می‌شود نه اینکه در زمین بازی پرسه بزند و به دنبال عضو کردن پیراهنش با بازیکنان حریفی باشد که شکستش داده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *