پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24525 3 آبان 1395 ساعت [ 21:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا شاگردانش را 50 دقیقه حبس کرد ، تنبیه بازیکنان به سبک علی پروین خودمان!!!

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی بعد از تساوی برابر ساوتهمپتون شاگردان خود را در رختکن حبس کرد و به سرزنش کردن آنها پرداخت. سایت تیفوسی : به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرر، منچسترسیتی شروعی توفانی در فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس داشت و در 6 دیدار پیاپی خود به پیروزی رسید تا […]

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی بعد از تساوی برابر ساوتهمپتون شاگردان خود را در رختکن حبس کرد و به سرزنش کردن آنها پرداخت.

سایت تیفوسی : به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرر، منچسترسیتی شروعی توفانی در فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس داشت و در 6 دیدار پیاپی خود به پیروزی رسید تا نشان بدهد از شانس های اصلی بالا بردن جام است.

تیم گواردیولا بعد از شروع توفانی خود به یکباره افت کرد و در سه بازی اخیر خود در لیگ جزیره نتوانسته به پیروزی برسد. در بازی‌های اخیر، یک شکست و دو تساوی حاصل کار شاگردان این مربی اسپانیایی بوده است؛ همچنانکه این تیم در دو بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا یک شکست و یک تساوی را به دست آورده است.

منچسترسیتی در هفته نهم رقابت های لیگ برتر انگلیس با تساوی یک بر یک برابر ساوتهمپتون متوقف شد. روزنامه دیلی میرر نوشت پپ گواردیولا از این تساوی بسیار ناراحت بود و بعد از بازی بازیکنان تیمش را 50 دقیقه در رختکن حبس کرد و به سرزنش آنها پرداخت. این برای نخستین بار نیست که گواردیولا با شاگردانش برخورد تندی می کند. او پیش از این هم خوردن نوشابه و استفاده از اینترنت را در باشگاه ممنوع کرده بود.

منچسترسیتی با وجود ناکامی در دیدارهای اخیر خود همچنان در صدر جدول رده بندی قرار دارد اما با یک لغزش دیگر صدر را از دست می دهد چراکه هم امتیاز با لیورپول، آرسنال و تاتنهام است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت