خانه / اخبار فوتبال ایران / تیم ملی جوانان ایران 2 – 0 ازبکستان ، صعود ایران به جام جهانی جوانان بعد از 16 سال
javanan-iran2016

تیم ملی جوانان ایران 2 – 0 ازبکستان ، صعود ایران به جام جهانی جوانان بعد از 16 سال

سایت تیفوسی : تیم ملی جوانان ایران 2 – 0 ازبکستان

دیدار تیم‌های ملی فوتبال جوانان ایران و ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی در پایان با نتیجه دو بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ،تیم ملی فوتبال جوانان ایران و ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا از ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه به مصاف یکدیگر رفتند.

اتفاق مهم بازی

دقیقه ۱۴ ارسال بلند روی ضربه ایستگاهی با ضربه ناقص رضا شکاری همراه شد تا توپ مقابل رضا جعفری قرار بگیرد که این بازیکن هم با یک ضربه دقیق دروازه اربکستان را گشود. پس از گل ازبکستانی ها روی دروازه ایران فشار آوردند اما دفاع منطقی جوانان باعث شد تا  دروازه ایران در نیمه اول باز نشود.

این بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی منطقی جوانان ایران ادامه داشت و ایران توانست توسط رضا جعفری به گل دوم هم برسد. این دفاع منطقی ادامه داشت. در نیمه دوم ازبکستانی ها هم نتوانستند مثل نیمه اول باشند و در نهایت بازی با همان نتیجه دو بر صفر به پایان رسید و ایران پس از ۱۶ سال به جام جهانی جوانان صعود کرد. یک صعود شیرین که توسط شاگردان امیرحسین پیروانی اتفاق افتاد.

پس از صعود تیم ملی نوجوانان به جام جهانی، تیم ملی جوانان هم به جام جهانی صعود کرد. اتفاقی جالب که باید آن را به فال نیک گرفت.

رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۷ در کره جنوبی  برگزار خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *