کد خبر : 24537 4 آبان 1395 ساعت [ 0:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت کاسیاس از رونالدو

 کریستیانو رونالدو به خاطر عملکرد خود در فصل ۲۰۱۶/۱۷ مورد انتقادات بسیاری قرار گرفته و این ستاره پرتغالی یکی از بدترین فصل های خود را سپری می کند و کمترین میزان گل زده خود را داشته است. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در جریان دیدار دو تیم رئال مادرید و اتلتیک […]

 کریستیانو رونالدو به خاطر عملکرد خود در فصل ۲۰۱۶/۱۷ مورد انتقادات بسیاری قرار گرفته و این ستاره پرتغالی یکی از بدترین فصل های خود را سپری می کند و کمترین میزان گل زده خود را داشته است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در جریان دیدار دو تیم رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو که با گل دیرهنگام آلوارو موراتا تیم میزبان به پیروزی رسید، رونالدو از سوی بخشی از هواداران حاضر در ورزشگاه هو شد. وقتی در جریان یک پرسش و پاسخ توئیتری از کاپیتان سابق رئال مادرید در مورد وضعیت رونالدو پرسیده شد، ایکر گفت:

انتظارات از او خیلی زیاد است. او چیز های زیادی به تیم می بخشد و این تداوم خواهد داشت. هیچ شکی وجود ندارد که او بازخواهد گشت و نشان خود را به جا خواهد گذاشت.

از کاسیاس در مورد ستاره جوان تیم اسپورتینگ لیسبون، آندره سیلوا هم به عنوان جانشین آینده کاپیتان پرتغال سؤال شد که وی گفت:

سیلوا جوان است و آینده درخشانی دارد! برابری کردن با رونالدو سخت است، دیدن بازیکنی به خوبی رونالدو سال های زیادی طول خواهد کشید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت