پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24585 4 آبان 1395 ساعت [ 21:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین پرسپولیس ، حضور بیرانوند با دست گچ گرفته

تمرین امروز پرسپولیس تحت تاثیر مصدومیت بیرانوند بود سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین عصر امروز پرسپولیس از ساعت 15:15 با صحبت‌های آولیه برانکو ایوانکوویچ آغاز شد و در ادامه بازیکنان ترکیبی از تمرینات بدنی و تاکتیکی را در برنامه‌های خود قرار دادند. تمرین همانند روز‌های قبل پشت درهای بسته برگزار شد. […]

تمرین امروز پرسپولیس تحت تاثیر مصدومیت بیرانوند بود

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین عصر امروز پرسپولیس از ساعت 15:15 با صحبت‌های آولیه برانکو ایوانکوویچ آغاز شد و در ادامه بازیکنان ترکیبی از تمرینات بدنی و تاکتیکی را در برنامه‌های خود قرار دادند. تمرین همانند روز‌های قبل پشت درهای بسته برگزار شد.

* علیرضا بیرانوند قبل از آغاز تمرین با دست گچ گرفته در مجموعه خیریه عمل حاضر شد و بعد از صحبت با برانکو آنجا را ترک کرد. بیرانوند بابت مصدومیتش به شدت ناراحت بود.

* مصدومیت بیرانوند و دوری 4 هفته‌ای او از تمرینات شوک سنگینی را به سرخپوشان وارد کرد و بازیکنان بابت این مسئله ابراز نگرانی کردند.

* پریمیوف مهاجم اوکراینی به علت مسمومیت غذایی در تمرین شرکت نکرد.

* در غیاب بیرانوند، ایگور پانادیچ تمرینات ویژه‌ای برای رادوشوویچ در نظر گرفت تا به نوعی او را برای بازی روز جمعه با نفت آبادان آماده کند.

* بازیکنان بعد از کار با توپ، تمرین سانتر از جناحین و شوت‌زنی را انجام دادند.

* پایان بخش تمرین فوتبال درون تیمی بود.

* تمرین فردای پرسپولیس ساعت 15 در مجموعه خیریه عمل برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت