خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / عدم حضور در فینال لیگ قهرمانان 2002 در گلاسکو بزرگ ترین حسرت مربیگری فرگوسن

عدم حضور در فینال لیگ قهرمانان 2002 در گلاسکو بزرگ ترین حسرت مربیگری فرگوسن

فرگوسن حسرت می خورد که نتوانست تیمش را در سال ۲۰۰۲، به فینال گلاسکو برساند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، سرآلکس فرگوسن روز سه شنبه در مراسم رونمایی از لوگو یورو ۲۰۲۰ در گلاسکو، بزرگترین حسرتش در یونایتد را فاش ساخت. منچستر یونایتد در فصل ۲۰۰۱-۲۰۰۲ در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، با توجه به قانون گل زده، مقابل لورکوزن شکست خورد و از صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

فینال لیگ قهرمانان اروپا در آن فصل در گلاسکو برگزار شد و فرگوسن علاقه مند بود تا در وطنش، تیمش را به قهرمانی اروپا برساند. با این وجود از رسیدن به فینال بازماند، فرگوسن در مورد این حسرت بزرگ می گوید:

یکی از بزرگترین افسوس هایی که می خورم، عدم حضور در فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۰۲ بود. همه منتظر حضور در فینال گلاسکو بودیم ولی در نیمه نهایی مقابل لورکوزن حذف شدیم.

قدری بدشانس بودیم و زمان کم آوردیم. داور زمان من و زمان خودش را درک نکرد. (شوخی با گلزنی یونایتد در فرگی تایم).

آن قدر آماده فینال بودیم که حتی به من گفته شد به گلاسکو بروم و هتلی مناسب را برای تیم انتخاب کنم، من به آنجا رفتم ولی در مسیر برگشت با خودم گفتم چرا این کار را انجام دادم؟ و بعد هم ما در نیمه نهایی به لورکوزن باختیم. اما زندگی همین است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *