moriniho-manutd

مورینیو: از زندگی در هتل خسته شدم

مورینیو در مورد زندگی مجردی خود صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، مورینیو که فصل گذشته هدایت چلسی را برعهده داشت و همراه خانواده اش در لندن زندگی می کرد، بعد از پیوستن به منچستر یونایتد، به تنهایی راهی منچستر شد و اکنون نیز در هتل لوری اقامت دارد.  مورینیو در گفتگو با اسکای اعلام کرده که دختر و پسرش، به دلیل مشغله های زندگی خود در لندن باقی مانده اند و البته به آن ها حق می دهد که مثل گذشته پیرو پدر خود نباشند.

دختر مورینیو در دانشگاهی در لندن تحصیل می کند و پسر او نیز با باشگاه فولام قراردادی دو ساله امضا کرده است.

آقای خاص در مورد وضعیت خانواده اش می گوید:

شاید بالاخره در منچستر خانه ای بخرم، نمی دانم مطمئن نیستم. اما واقعیت این است که دخترم هفته آینده ۲۰ ساله می شود و پسرم نیز چند ماه دیگر تولد ۱۷ سالگی خود را جشن می گیرد، آن ها کاملاً به زندگی در لندن عادت کرده اند و وفق یافته اند، تحصیل و فوتبال و البته دوستانشان.

در نتیجه در سنی هستند که نمی توانند مثل قبل، همیشه همراه من باشند، بنابراین برای اولین بار، خانواده در مسیری متفاوت قرار گرفته است. تلاش می کنیم تا این شرایط جدید را درک کنیم و با آن کنار آییم.

شاید اگر خانه خوبی پیدا کنم، خریداری کنم. البته نه از آن خانه های بزرگی که شما رسانه ها از آن صحبت می کنید. بلکه خانه ای مناسب و زیبا که شرایط خوبی داشته باشد. شاید آن را بخرم ولی در هر صورت، من آشپزی بلد نیستم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *