کد خبر : 24617 5 آبان 1395 ساعت [ 11:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شمسایی :فالکائو تا رکوردم رو نزند دست بردار نیست

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان اینکه انتظارش از بازیکنان تیمش بسیار بیشتر از عملکرد فعلی آنهاست، گفت: «فالکائو» ملی پوش فوتسال برزیل تا به رکوردم نرسد دست‌بردار نیست. سایت تیفوسی وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دیدار این هفته تیم فوتسال تاسیسات دریایی مقابل آذرخش بندرعباس در لیگ برتر فوتسال، گفت: […]

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان اینکه انتظارش از بازیکنان تیمش بسیار بیشتر از عملکرد فعلی آنهاست، گفت: «فالکائو» ملی پوش فوتسال برزیل تا به رکوردم نرسد دست‌بردار نیست.

سایت تیفوسی وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دیدار این هفته تیم فوتسال تاسیسات دریایی مقابل آذرخش بندرعباس در لیگ برتر فوتسال، گفت: بازی سختی مقابل تیم آذرخش و مقابل هواداران پرشور و دوست داشتنی آذرخش داریم. آنها به معنای واقعی حامی تیمشان هستند. این مسابقه دشوار است ولی ما هم چاره ای جز برد نداریم.

وی در خصوص اینکه آیا از عملکرد بازیکنانش راضی است یا خیر، افزود: انتظارم از بازیکنان تیمم بسیار بیشتر از این است. گویا بازیکنان هنوز به خودباوری فکری نرسیده‌اند. در هر صورت انتظارم از بازیکنانم عملی نشده است. این را به خودشان هم گفته ام که توانشان بیشتر از این حرفهاست.

سرمربی – بازیکن تیم فوتسال تاسیسات دریایی در خصوص حواشی بازی هفته گذشته تیمش مقابل دانشگاه آزاد و صحبتهایش مبنی بر اینکه نمی‌خواهند تاسیسات قهرمان شود، گفت: در ناراحتی حرفهایی زدم که شاید واقعیت داشته باشد. وقتی تیم شما در یک مسابقه با دو گل جلو است، می توانید تلاش کنید تا گل‌های بیشتری بزنید ولی متاسفانه اتفاقاتی می‌افتد که شما از بازی خارج و به حاشیه کشیده می‌شوید.

شمسایی تاکید کرد: مسائل غیر فنی دیگر دست من نیست. به همین خاطر بود که آن حرفها را مطرح کردم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا آن بازی را فراموش کرده است یا خیر؟ گفت: آن بازی ما را اذیت کرده است. وقتی تیم شما با عدالت می‌بازد، راحت‌تر آنرا قبول می‌کنید تا زمانی که اتفاقات حاشیه ای عامل باخت می‌شود.

سرمربی – بازیکن تاسیسات درباره دعوت مجدد «فالکائو» اسطوره تیم ملی فوتسال برزیل به این تیم بعد از خداحافظی در جام جهانی، خاطرنشان کرد: باید به مجموعه فوتسال برزیل احسنت گفت که هنوز از بازیکن ۳۹ یا ۴۰ ساله خود حمایت می‌کند و تا آخرین لحظه پای آن می‌ایستد. به هر حال انگار تا فالکائو به رکورد ما نرسد و ۱۱ گل ملی دیگر نزند، دست بردار نیست. تلاش این بازیکن که ۴ سال بیشتر از من در تیم ملی بازی کرده، ارزشمند است.

شمسایی در پایان درباره اینکه بعد از انتخاب سیدمحمد ناظم الشریعه به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال، او مجددا به تیم ملی دعوت شد ولی خودش نخواست برگردد؟ گفت: راجع به گذشته صحبت نکنیم بهتر است. حرف زیاد است ولی باشد یک روز دیگر. باید به فوتسال برزیل و آدم‌هایش تبریک گفت که برای بازیکنان اسطوره ای خود چنین احترامی قائل هستند

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت