خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / زلاتان: بسیاری از هواداران منچستر سیتی، بعد از دیدن من، هوادار منچستر یونایتد شده اند
zlatan manutd 2016/17

زلاتان: بسیاری از هواداران منچستر سیتی، بعد از دیدن من، هوادار منچستر یونایتد شده اند

 زلاتان در مورد دربی شهر منچستر صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ در آستانه دیدار تیم های منچستر یونایتد و منچستر سیتی در جام اتحادیه در مورد اهمیت پیروزی بر رقیب دیرینه صحبت کرده است:

نمی توانیم به عقب برگردیم و نتیجه بازی قبلی را تغییر دهیم. اما می توانیم در بازی های پیش رو جبران کنیم، مقابل سیتی در جام اتحادیه در خانه بازی داریم و فرصت خوبی برای جبران، کسب پیروزی و صعود به مرحله بعد است. در بازی قبل به هر دلیلی نتوانستیم خوب کار کنیم و نتیجه بگیریم، اما باید به بازی با سیتی فکر کنیم و پیروز شویم. چرا که به خودمان باور داریم.

آن ها بازیکنان با کیفیتی در ترکیب تیم خود دارند و می دانند چه کار باید کنند و به دنبال چه چیزی هستند. ما نیز همین وضعیت را داریم و به دنبال برد هستیم. بازی مقابل بازیکنان بزرگ و با کیفیت، باعث می شود هر آن چه در توان دارید بگذارید و سعی کنید بهترین خروجی را ارائه دهید.

من تجربه حضور در بازی های بزرگ و داربی های زیادی را در سراسر اروپا دارم. بعضی مواقع پیروز شده ام و گاهی اوقات نیز بازنده بوده ام. امیدوارم این بار هم پیروز از زمین خارج شوم.

هواداران زیادی از منچستر سیتی را دیده ام که بعد از ملاقات با من، طرفدار یونایتد شده اند!

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *