سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین استقلال ، شوک به استقلالی ها با غیبت خسرو و وریا غفوری در بازی فردا

گزارش تمرین استقلال ، شوک به استقلالی ها با غیبت خسرو و وریا غفوری در بازی فردا

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل فولاد خوزستان برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آخرین تمرین استقلال قبل از سفر به اهواز ظهر امروز (چهارشنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی و بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.

* علیرضا منصوریان پیش از آغاز تمرین، جلسه 10 دقیقه‌ای را در اواسط تمرین با بازیکنان برگزار کرد و تاکتیک‌های گلزنی را برای آنها توضیح داد.

* دویدن سریع میان موانع و کارهای سرعتی بخش اول تمرین استقلالی‌ها بود. پاسکاری ترکیبی در قالب فوتبال تهاجمی آیتم‌هایی بود که بازیکنان پشت سر گذاشتند. آیتم بعدی فوتبال درون تیمی بخش اصلی تمرین آبی‌پوشان بود که با جدیت خاصی از سوی آنها اجرا شد. این بخش تمرین تحت نظارت منصوریان برگزار شد و سرمربی استقلال نکات مورد نظر را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

* خسرو حیدری با وجود اینکه در تمرینات روزهای گذشته بدون مشکل تمرین کرده بود، به علت مصدومیت و با تشخیص پزشکان نمی‌تواند مقابل فولاد به میدان برود. این در حالی است که وریا غفوری دیگر بازیکنی که توانایی بازی در سمت راست استقلال را دارد هم نمی‌تواند برابر فولاد به میدان برود. او در یکی دو روز گذشته تنها تمرینات کششی انجام داده بود و امروز در محل تمرین بود و پس از صحبت با پزشکان تمرین را ترک کرد.

* بازیکنان پس از پایان تمرین خودشان را برای صرف نهار و رفتن به فرودگاه آماده کردند. استقلالی‌ها با پرواز ساعت 16:55 به اهواز سفر خواهند کرد.

به گزارش تسنیم، دیدار فولادخوزستان و استقلال در چارچوب هفته دهم لیگ برتر ساعت 18 در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *