سرزمین اچ دی ads
خانه / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / پدرو: دوست دارم در نیوکمپ کفش‌هایم را آویزان کنم

پدرو: دوست دارم در نیوکمپ کفش‌هایم را آویزان کنم

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال چلسی اعتراف کرد که تمایل دارد به تیم پیشین خود برگردد و در این تیم به دوران بازیگری‌اش پایان دهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پدرو رودریگس می‌گوید که تابستان امسال میان او و رئیس باشگاه بارسلونا مذاکراتی صورت گرفت تا راهی برای بازگشت او به جمع آبی‌و‌آناری‌ها پیدا کنند، اما این اتفاق هرگز رخ نداد.

پدرو که تابستان سال گذشته از بارسلونا به چلسی پیوست، به رادیو کاتالونیا گفت: من با بارتومئو (رئیس باشگاه بارسلونا) صحبت کردم و به نظر می‌رسید که تابستان امسال دوباره خواهم توانست به بارسلونا برگردم، اما فکر می‌کنم به این مذاکرات، بیش از آنچه می‌بایست اهمیت داده شده بود. بازگشت کار سختی است حتی اگر تمام خاطراتی را که از تیم قدیمی‌تان داشتید، از یاد نبرده باشد.

با اینکه بازگشت پدرو به بارسلونا هرگز محقق نشد او هنوز رابطه خوبی با این تیم دارد و می‌گوید دوست دارد در این تیم کفش‌هایش را آویزان کند.

پدرو افزود: اگر از من بپرسید که آیا دوست دارم به بارسلونا برگردم، جوابم کاملاً مشخص است، چون بارسلونا باشگاهی بزرگ است که در آن هم‌تیمی‌‌های فوق‌العاده‌ای داشتم و هوادارانش همیشه  حامی‌ام بودند. من همیشه گفته‌ام که دوست دارم در بارسلونا با فوتبال خداحافظی کنم، اما فعلاً این کار بسیار سختی است و تقریباً می‌توانم بگویم که غیرممکن است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *