پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24645 5 آبان 1395 ساعت [ 22:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاسخ تند پیروانی به ممنوع المصاحبه شدن توسط تاج

مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت کسانی باید سکوت کنند که با مصاحبه هایشان چوب لای چرخ تیم ملی می گذارند. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، افشین پیروانی در پاسخ به این سوال که شنیده می شود ممنوع المصاحبه شده اید، آیا این تصمیم به خاطر مصاحبه شما درباره محمود شیعی اتخاذ شده است، […]

مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت کسانی باید سکوت کنند که با مصاحبه هایشان چوب لای چرخ تیم ملی می گذارند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، افشین پیروانی در پاسخ به این سوال که شنیده می شود ممنوع المصاحبه شده اید، آیا این تصمیم به خاطر مصاحبه شما درباره محمود شیعی اتخاذ شده است، گفت: شیعی قابل احترام است اما من همین جا می گویم هر کس بخواهد در روند تیم ملی و صعود به جام جهانی با رفتار، کردار و مصاحبه هایش خللی ایجاد کند جلو او می ایستم. ضمن اینکه هیچ کس تا این لحظه نگفته که من نمی توانم مصاحبه کنم.

وی افزود: من حافظ منافع تیم ملی هستم. همیشه بزرگی و کوچکی را رعایت کرده ام اما هر کس بخواهد در روند صعود تیم ملی خللی ایجاد کند، سکوت نمی کنم. اگر قرار است کسی صحبتی نکند، کسانی باید صحبت نکنند که چوب لای چرخ تیم ملی می گذارند و هر روز علیه تیم ملی و کی روش مصاحبه می کنند.

پیروانی در پایات گفت: خوشبختانه نتایج تیم ملی خوب است اما ما نیاز به حمایت و پشتیبانی بیشتری برای دومین صعود پیاپی به جام جهانی داریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت