پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24670 6 آبان 1395 ساعت [ 10:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۳ جلسه محرومیت برای برای استقلال خوزستان در پی سنگ پرانی های تماشاگران

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو رای خود درباره دیدار تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران را صادر کرد. ساتی تیفوسی به گزارش وب سایت نود و ‌به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،دیدار دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران در حالی ۲۹ مهر ماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم استقلال خوزستان تخلفاتی […]

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو رای خود درباره دیدار تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران را صادر کرد.

ساتی تیفوسی به گزارش وب سایت نود و ‌به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،دیدار دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران در حالی ۲۹ مهر ماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور بازی رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی با توجه به سوابق در هفته های دوم و سوم لیگ برتر، محکوم شد.
تیم استقلال خوزستان به خاطر پرتاب اشیاء ممنوعه شامل سنگ، نارنجک به داخل زمین مسابقه و به سمت تماشاگران تیم حریف که منجر به مصدومیت شدید آنها شد، طبق ماده ۸۷ و ۷۹ آیین نامه انضباطی ایران و طبق بند ۲ ماده ۵۸ آیین نامه انضباطی فیفا به سه جلسه محرومیت از همراهی تماشاگران این تیم در لیگ برتر که میزبان هستند و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی با توجه سوابق قبلی محکوم است.(این رای قابل تجدید نظر است).
همچنین تیم استقلال خوزستان به خاطر داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
تیم پرسپولیس تهران نیز به دلیل درگیری تماشاگرانش با تماشاگران تیم حریف به جریمه نقدی ۵۰ میلیون ریالی محکوم شد.
کلیه آرای فوق از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت