خانه / خبرهای فوتبال خارجی / گواردیولا: به بازیکنانم افتخار می کنم،این بازی تجربه خوبی برای جوانان تیم بود
pep-guardiola man-city

گواردیولا: به بازیکنانم افتخار می کنم،این بازی تجربه خوبی برای جوانان تیم بود

سرمربی منچستر سیتی باوجود حذف از جام اتحادیه به عملکرد شاگردانش افتخار می کند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از شکست ۱-۰ تیمش مقابل منچستر یونایتد در یک هشتم نهایی جام اتحادیه ضمن تبریک به تیم رقیب عنوان کرد به بازیکنان جوان تیمش بابت عملکردشان در این بازی افتخار می کند.

گواردیولا به نقل از وبسایت رسمی باشگاه منچستر سیتی به خبرنگاران گفت:

به نمایش تیم افتخار می کنم. به منچستر یونایتد بابت صعود تبریک می گویم اما به بازیکنان جوان تیم و بازی مان خیلی افتخار می کنم. بله شش بازی است که پیروز نشدیم و این شرایط خوبی نیست اما تنها از یک رقابت خارج شدیم. هنوز در سه جام دیگر هستیم. باید ببینیم چه پیش می آید. از بازیکنانم راضی هستم. در این بازی موقعیت های خوبی داشتیم اما در ارسال پاس های آخر خوب عمل نکردیم و به همین دلیل پیروز نشدیم. بازی مقابل یونایتد دشوار است اما خوب رقابت کردیم.

الکس گارسیا فوق العاده بود. پابلو مافئو هم عالی کار کرد و به خوبی با رشفورد و پوگبا جنگید. ما نمایش خوبی ارائه کردیم بنابراین حسرتی وجود ندارد. تا آخرین دقیقه جنگیدیم. ما تیم جوانی هستیم. ایهناچو ۲۰ سال دارد، سانه ۲۰ سال دارد و مافئو هم ۱۹ سال دارد. این بازی تجربه خوبی برای آن ها بود. فرناندو شگفت انگیز بازی کرد و به دیگران کمک کرد.

کمپانی مصدوم نشد اما بین دو نیمه گفت خسته شده و نمی خواهد در نیمه دوم بازی کند. با توجه به شرایطش تصمیم گرفتیم او را تعویض کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *