سرزمین اچ دی هتل مشهد دیویکس ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / کیروش طبق وعده همچنان در فدراسیون فوتبال منتظر عابدینی نشسته است!!
queiruz-2016

کیروش طبق وعده همچنان در فدراسیون فوتبال منتظر عابدینی نشسته است!!

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنان در فدراسیون فوتبال در انتظار سرپرست سازمان اقتصادی این فدراسیون است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش که پس از صحبت‌های امیر عابدینی علیه او مبنی بر اینکه سرمربی تیم ملی باید استعفا بدهد و پس از بازی با سوریه در خصوصش تصمیم‌گیری خواهد شد، امروز (پنجشنبه) راهی فدراسیون فوتبال شد.

کی‌روش حدود ساعت 18 با خبرنگاران گفت‌وگویی انجام داد و اعلام کرد که منتظر امیر عابدینی در فدراسیون فوتبال می‌نشیند تا او به فدراسیون بیاید و در خصوص صحبت‌هایی که انجام داده، توضیح بدهد. سرمربی تیم ملی که بارها در صحبت‌هایش اعلام کرد منتظر حضور عابدینی در فدراسیون فوتبال است، پس از پایان مصاحبه دوباره به ساختمان فدراسیون برگشت تا منتظر رئیس سازمان اقتصادی این فدراسیون باشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که همچنان در فدراسیون حضور دارد و ساعت از 21 هم عبور کرده، با وجود نیامدن عابدینی به فدراسیون فوتبال حاضر نشده است این محل را ترک کند و این انتظار تا این لحظه بی‌نتیجه بوده است. کی‌روش اعلام کرده تا هر زمانی که نیاز باشد در فدراسیون می‌ماند تا بالاخره عابدینی راهی فدراسیون شود.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *