پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24726 6 آبان 1395 ساعت [ 22:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان: ۲ سال است در اهواز فحش می‌شنوم اما برخی خود را به خواب زده‌اند

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، تیمش در دیدار مقابل فولاد خوزستان مالک میدان بوده، اما با یک سهل‌انگاری برد را از دست داده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان پس از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان که با تساوی یک – یک خاتمه یافت در نشست خبری اظهار داشت: به […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، تیمش در دیدار مقابل فولاد خوزستان مالک میدان بوده، اما با یک سهل‌انگاری برد را از دست داده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان پس از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان که با تساوی یک – یک خاتمه یافت در نشست خبری اظهار داشت: به دلیل کیفیت خوب زمین بازی خوبی شاهد بودیم. در مجموع ما مالک میدان بودیم، اما برخی مواقع میانه میدان را از دست می‌دادیم.

وی افزود: می‌توانستیم گل‌های دوم و سوم را هم به ثمر برسانیم، اما متأسفانه گل خوردیم. آنها رو به بازی مستقیم آوردند و همین مسئله باعث شد که بازیکنان فولاد صاحب توپ شوند. در مجموع از بازیکنانم راضی‌ام، اما می‌توانستند بهتر عمل کنند. من از بازیکنان جوان تیمم راضی نیستم. پیراهن استقلال امانت هواداران به آنهاست. این امانت 30 میلیون هوادار است و لبخند و اشک هواداران دست ماست. ما باید از آنها عذرخواهی کنیم و به دلیل یک سهل‌انگاری برد را از دست دادیم. هر کاری در میانه میدان می‌توانستیم انجام دادیم، اما به دلیل سهل‌انگاری پیروز نشدیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه با سؤالی در خصوص فحاشی‌هایی که در ورزشگاه به او می‌شد مواجه شد که محمدحسین زرندی، مدیر رسانه‌ای این تیم از خبرنگاران درخواست کرد در چارچوب فنی بازی سؤال کنند که منصوریان گفت: چرا نباید در این خصوص صحبت کنم، وقتی اینجا ناسزا شنیدم؟ شما عزیز من هستید. من دو سال پیش یک مسئله را اینجا گفتم، اما از صحبت‌ها من سوءبرداشت شد و حالا هر بازی در اهواز تمام هواداران حاضر در ورزشگاه به من فحاشی می‌کنند. من کاری انجام ندادم، در حالی که می‌توانستم با حرکت دست آنها را شانتاژ کنم. حتی می‌توانستم به باشگاه بگویم که دیگر به اهواز نمی‌آیم، اما گفتم می‌آیم تا نشان دهم اهوازی‌ها را دوست دارم. من دو هزار دوست عرب دارم، اما گویا برخی خودشان را به خواب زده‌اند و بعضی‌ها از حرف من سوء‌استفاده کردند. به نظرم خوب نیست خودمان را به خواب بزنیم.

وی با تأکید بر اینکه به اهوازی‌های بی‌احترامی نکرده است، افزود: بی‌احترامی از سوی من این است که لب خط حرکتی انجام دهم که این کار را هیچ‌گاه انجام نداده‌ام. من دو سال است که در اینجا ناسزا می‌شنوم، اما کمیته انضباطی هم کاری نمی‌کند. بارها در مصاحبه‌هایم گفته‌ام و در صفحه اختصاصی‌ام هم نوشته‌ام، اما گویا برخی خودشان را به خواب زده‌اند و حرف من را متوجه نمی‌شوند. کسی که خوابیده است بیدار می‌شود، اما کسی که خودش را به خواب زده، از دره هم به پایین پرت شود، بیدار نخواهد شد. برخی هواداران اهوازی اهم فی‌الاهم می‌کنند و گاهی می‌گویند که اکنون این حرکت خوب نیست یا مسائل را نادیده می‌گیرند.

منصوریان از سوی مسئول برگزاری کنفرانس خبری اخطار گرفت که دیگر صحبتی در این خصوص انجام ندهد و یک خبرنگار هم اعلام کرد که جو ورزشگاه خوب بود و سرمربی استقلال اظهار داشت: شما در این خصوص چیزی نگویید، چون مدیر رسانه‌ای ما اینجا نشسته است و اگر لازم باشد اخطار می‌دهد. اگر هم نیاز باشد و جریمه‌ای در نظر بگیرند، آن را پرداخت خواهیم کرد. باید بگویم من دست تک تک هموطنانم را می‌بوسم و همه آنهایی که داخل این مرز قرار دارند، عزیزان من هستند، اما خوب نیست خانواده من اینجا ناسزا بشنوند. تمام افراد این مرز عزیزان و نور چشم من هستند. من دوستان عرب زیادی دارم و نعیم سعداوی یک مربی عرب است و خانواده عرب هم دارد، اما دوست خوب من محسوب می‌شود که با او هم‌بازی هم بودم. من دو هزار دوست عرب و لر دارم. باید بگویم جو ورزشگاه مزخرف بود. با این حال گویا برخی‌ها خودشان را به خواب زده‌اند و شما خبرنگاران هم که می‌گویید جو ورزشگاه خوب بوده، در یک محدوده شیشه‌ای نشسته بودید و گویا فحاشی‌ها را نشنیده‌اید!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه نشست خبری به شرایط بازی اشاره کرد و گفت: ما در این مسابقه با فشار بالا بازی کردیم. فولاد هم همان فولاد بازی‌های گذشته بود، اما ما چون با فشار بالا بازی می‌کردیم، توانستیم نسبت به آنها برتری داشته باشیم. تیم ما اکنون از هفته‌های سنگین بدنی رد شده است و در این بازی هم به دلیل بازی بدنی خوبی که داشتیم به بازی مسلط شدیم. وقتی در این بازی حریف را خسته کردیم، می‌توانستیم گل‌های بعدی را هم بزنیم که متأسفانه نشد.

وی درباره تعطیلات لیگ برتر خاطرنشان کرد: ما از این شرایط راضی هستیم، چون تعطیلات برای ما خوب است. مهم تیم ملی است که بتواند نتیجه بگیرد. این تعطیلات هم برای ما خوب است، چون خوشبختانه ما از این تعطیلات نهایت بهره را برده‌ایم و روندمان رو به رشد بوده است. وقتی هم تیم ملی نتیجه بگیرد، بازگشت آن برای ما هم خوب می‌شود.

منصوریان در پاسخ به این سؤال که چرا از محسن کریمی زودتر استفاده نکرد و او اواخر بازی به زمین آمد، گفت: این تشخیص کادرفنی بود.

وی درباره اینکه در غیاب بازیکنان تخصصی تیمش در سمت راست و با تشخیص کادرفنی از هرایر مگویان در این پست استفاده کرد، اظهار داشت: ابتدا باید از خسرو حیدری تشکر کنم که به دلیل بازی مقابل سایپا مصدوم شد و این آخر تعصبی بود که یک بازیکن به استقلال نشان داد. خسرو پسر استقلال است و ما در شرایط 50-50 از او استفاده کردیم، در حالی که باید او را حفظ می‌کردیم تا بیشتر از این مصدوم نشود. او به دلیل عرقی که دارد بازی کرد و مصدوم شد. وریا غفوری هم بازیکنی است که حفظ او هم برای تیم ملی و هم استقلال خوب است. این بازیکن هم دیشب تماس گرفت و گفت تحت هر شرایطی به اهواز می‌آیم و برای اینکه تعصبش را نشان بدهد، به او اجازه دادم به اهواز بیاید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه می‌توانسته در بازی با فولاد از وریا غفوری که دوران مصدومیتش به پایان رسیده است استفاده کند، گفت: برای حفظ وریا در تیم ملی و استقلال به او استراحت دادیم. از هرایر مگویان هم راضی هستم که هم پاس گل داد و هم نشان داد یک بازیکن بین‌المللی است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت