کد خبر : 24738 7 آبان 1395 ساعت [ 18:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کیروش : عابدینی شهامت نداشت بیاید

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان مدعی است امیر عابدینی شهامت حضور در فدراسیون فوتبال را نداشته است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره حضورش در فدراسیون فوتبال گفت: من بیش از 12 ساعت در اینجا حضور داشتم، اما آقای عابدینی با نیامدن به فدراسیون نشان داد بی‌شهامت […]

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان مدعی است امیر عابدینی شهامت حضور در فدراسیون فوتبال را نداشته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره حضورش در فدراسیون فوتبال گفت: من بیش از 12 ساعت در اینجا حضور داشتم، اما آقای عابدینی با نیامدن به فدراسیون نشان داد بی‌شهامت است.

وی افزود: امیدوار بودم که ایشان شجاعت لازم را داشته باشد و به فدراسیون بیاید و به من بگوید که چه توافقی با آقای تاج داشته‌اند که بعد از بازی با سوریه آن را عملی کنند.

کی‌روش خطاب به عابدینی گفت: ایشان نباید فراموش کند که پیش از اینکه بخواهد از این توافق صحبت کند باید حقوق کادر زحمتکش و مربیان تیم ملی را بیاورد. توافقی که ایشان با آقای تاج داشته است نباید بعد از بازی با سوریه اتفاق بیفتد بلکه باید هم‌اکنون رخ دهد.

وی ادامه داد: فقط برای اطلاع اذهان عمومی می‌خواهم صحبتی را که آقای تاج عنوان داشته است، بگویم و اینکه ایشان گفت هیچ صحبتی با آقای عابدینی نداشته است و ایشان فردی غیرمسئول در مسئله تیم ملی است، بنابراین آقای عابدینی دروغگوست.

کی‌روش در پایان خطاب به عابدینی گفت: تمام بازتاب‌های منفی این اتفاقات در اردوی تیم ملی در چند روز آینده با شما و گروه شماست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت