خانه / اخبار فوتبال ایران / تاج: کدام عقل سلیمی به کی‌روش اولتیماتوم می‌دهد؟!

تاج: کدام عقل سلیمی به کی‌روش اولتیماتوم می‌دهد؟!

رئیس فدراسیون فوتبال با تأکید بر حفظ آرامش فوتبال ملی گفت که کارلوس کی‌روش از حمایت کامل مجموعه فدراسیون برخوردار است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج درباره اتفاقات اخیر اظهار داشت: در همین ابتدا باید بر حفظ آرامش فوتبال به ویژه فوتبال ملی تأکید کنم و من در جایگاه رئیس فدراسیون فوتبال از همه ارکان فوتبال به صورت جدی می خواهم که برای حفظ اتحاد و این آرامش به فوتبال کمک کنند. ضمن اینکه مسئولان و دستگاه‌های نظارتی هم بر حفظ آرامش تأکید دارند. خوشبختانه با نتایج کسب شده در تیم‌های ملی هم حال فوتبال خوب است و نمی‌توان این دستاورد را که متعلق به همه کشور است، نادیده گرفت.

وی افزود: پیشانی فوتبال ایران تیم ملی است و همه می‌بینید که تیم ملی هم به لطف زحمت کادر فنی، بازیکنان و به ویژه کارلوس کی‌روش شرایط بسیار خوبی دارد. همان‌طور که دیروز سرمربی تیم ملی گفت چین و قطر مجبور شدند بعد از چند بازی سرمربی خود را تغییر بدهند و با هزینه بسیار گزاف که شاید چند برابر بودجه سالانه فدراسیون فوتبال ماست، مربیان دیگری را جذب کنند، اما خوشبختانه با تلاش و عرقی که کی‌روش، کادر فنی و بازیکنان نسبت به تیم ملی ایران دارند، ما وضعیت بسیار بهتری نسبت به رقبا داریم.

تاج در پاسخ به این پرسش که عابدینی در مصاحبه روز گذشته‌اش با رادیو عنوان کرد که در جلسه شما با کی‌روش، فدراسیون به او اعلام کرده که باید بعد از بازی با سوریه تکلیف خود را روشن کند تا فدراسیون فرصت لازم را داشته باشد، گفت: در جایگاه رئیس فدراسیون فوتبال جوابم درباره این حرف کاملاً روشن است. چطور می‌شود برای سرمربی تیمی که در بهترین شرایط است به‌دنبال تعیین تکلیف باشیم؟ کدام عقل سلیم و منطقی این را می‌پذیرد؟! در این جلسه به هیچ وجه در خصوص موضوعاتی مانند اولتیماتوم بعد یا قبل از بازی با سوریه بحث نشد و من هم بعد از جلسه نه با آقای عابدینی و نه با هیچ یک از اعضای هیئت رئیسه صحبت یا جلسه‌ای درباره جلسه‌ام با کی‌روش نداشتم.

تاج افزود: باید بپذیریم که فوتبال ما از امکانات حرفه‌ای برخوردار نیست. فدراسیون فوتبال در ماه‌های اخیر تمام تلاش خود را برای رفع این کمبودها انجام داده و کی‌روش هم در مصاحبه‌هایش به این موضوع اذعان داشته است اما نمی‌شود این را کتمان کرد که با مشکلاتی در بحث زمین تمرین و دیگر کمبودها روبه‌رو هستیم. ضمن اینکه کی‌روش این امکانات را برای فوتبال ما می‌خواهد و بعد از او هم این امکانات برای فوتبال ما خواهد ماند.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین تأکید کرد: تنها من در جایگاه رئیس فدراسیون مسئولیت مستقیم درباره سرمربی تیم ملی را دارم.

تاج با رد این صحبت که تیم ملی فقط چهار دست لباس دارد، گفت: این موضوع صحت ندارد و همان‌طور که عرض کردم فدراسیون فوتبال تمام تلاشش را برای تجهیز تیم ملی به کار بسته و مطمئناً ما هم برای تیم ملی کم نخواهیم گذاشت. ما در هر بازی یکدست لباس تحویل خود بازیکنان داده‌ایم، اما تحویل بیش از یکدست عملی نیست، چون کیفیت این لباس‌ها بالاست و تهیه این لباس‌ها در زمان کوتاه مشکلاتی به لحاظ زمانی دارد. ما برای هر بازی سه دست لباس داریم که اگر در طول بازی اتفاقی افتاد آن را در اختیار داشته باشیم. ضمن اینکه قولی که دولت در خصوص کمک داده، درخواست اولویت‌دار ما و کادر تیم ملی است، چرا که ما پول تیم‌های پایه را داده‌ایم، ولی در تیم بزرگسالان برخی تعهدها را نتوانسته‌ایم انجام دهیم و برای رفع این نیاز به کمک جدی و فوری دولت داریم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *