خانه / خبرهای فوتبال خارجی / تمجید کلوپ از فرگوسن با ترس از هواداران لیورپول

تمجید کلوپ از فرگوسن با ترس از هواداران لیورپول

سرمربی آلمانی لیورپول اعتراف کرد که جزو طرفداران سرمربی اسطوره‌ای پیشین شیاطین سرخ است اما نگران است که ابراز علاقه‌اش به این مرد اسکاتلندی برای او دردسرساز شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرگوسن اخیراً از کلوپ به خاطر تأثیری که بر عملکرد لیورپول گذاشته تمجید کرد و تیم او را جزو مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر جزیره معرفی کرد.

کلوپ در پاسخ به اظهارات فرگی گفت: من مطمئن نیستم که به عنوان سرمربی لیورپول آیا اجازه دارم بگویم از سرالکس فرگوسن خوشم می‌آید یا نه! من از قبل او را می‌شناختم. او واقعاً آدم دوست داشتنی است و در منچستریونایتد کاری را انجام داد که باید انجام می‌داد، کاری که به ضرر لیورپول بود. مسلماً اینکه او مجبور شده به نکته مثبتی درباره لیورپول اشاره کند، خوب است اما این معنای زیادی ندارد.

سرمربی قرمزپوشان مرسی‌ساید افزود: کاملاً مطمئنم که سرالکس فرگوسن نرفته جلوی خانه‌اش بگوید: «من باید به شما مردم چیزی درباره لیورپول بگویم.» پس این مردم هستند که از او سوالاتی می‌پرسیدند و او هم جواب این سؤالات را داده و اینطور بوده که از ما تمجید کرده است. تعریف فرگوسن از ما خوب است اما نه ما را آزار می‌دهد، نه به ما کمک می‌کند. بیشتر از این چیزی ندارم که بگویم.

لیورپول در هفته دهم لیگ برتر انگلیس، فردا شب (شنبه) از ساعت 20 به وقت تهران میهمان کریستال‌پالاس خواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *