خانه / اخبار فوتبال ایران / کفاشیان: ما از کی‌روش راضی هستیم، خدا هم از او راضی باشد

کفاشیان: ما از کی‌روش راضی هستیم، خدا هم از او راضی باشد

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال از اتفاقات و حواشی اخیر این فدراسیون ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: این توقع را داریم که کی‌روش دوباره تیم ایران را به جام جهانی برساند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،  علی کفاشیان در حاشیه نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در خصوص انتظار چند ساعته کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال در محل فدراسیون برای دیدار با امیر عابدینی اظهار داشت: از این موضوع خبر ندارم و خواب بودم!

وی در ادامه افزود: کی‌روش تیم ما را چند سال قبل هم به جام جهانی برد‌ و انتظار این است که این کار را دوباره انجام دهد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ادامه داد: به‌هر حال این مسائل داخلی است و به من ربطی ندارد و نظری نمی‌توانم درباره حواشی رخ داده میان کی‌روش و عابدینی بدهم.

کفاشیان همچنین خاطر نشان کرد: قرارداد کی‌روش تا پایان جام جهانی 2018 است. ما این توقع را داریم که او دوباره تیم ایران را به جام جهانی برساند. کی‌روش تا الان کار خود را خوب انجام داده و از عملکردش راضی هستیم. ان‌شاءالله که خدا هم راضی باشد.

وی درباره گلایه‌های سرمربی تیم ملی از کمبود امکانات گفت: به هر حال ما هم کمبود امکانات را داشتیم، اما باید خواسته‌های کادر فنی را فراهم کنیم. کی‌روش این چیزها را برای خودش نمی‌خواهد. متأسفانه ما همیشه از کمبود امکانات رنج می‌بریم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *