پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24787 8 آبان 1395 ساعت [ 11:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس هایی از عمارت بی اندازه زیبای جدید نیمار

ستاره برزیلی تیم فوتبال بارسلونا یک ویلای بزرگ و مجلل را در حاشیه معروف‌ترین شهر کشورش خریده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، نیمار به‌تازگی یک ویلای بزرگ و مجهز را به اموال خود اضافه کرده است. این ویلا که مساحتی شش هزار و 265 متر مربعی دارد، از […]

ستاره برزیلی تیم فوتبال بارسلونا یک ویلای بزرگ و مجلل را در حاشیه معروف‌ترین شهر کشورش خریده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، نیمار به‌تازگی یک ویلای بزرگ و مجهز را به اموال خود اضافه کرده است. این ویلا که مساحتی شش هزار و 265 متر مربعی دارد، از امکاناتی مانند محل فرود هلی‌کوپتر، یک استخر شنا، یک زمین تنیس، شش سوئیت و حتی یک اسکله کوچک برخودار است که این اسکله برای پهلو گرفتن قایق تفریحی او احداث شده است.

طبق گزارش شبکه «اوگلوبو»ی برزیل اضافه شدن این عمارت به فهرست دارایی‌های گران‌قیمت نیمار در حالی است که او پیش از این اموالی همچون یک قایق تفریحی 3.5 میلیون یورویی و یک جت شخصی چهار میلیون یورویی داشت.

ویلای جدید نیمار در حومه شهر ریودوژانیرو واقع شده و تقریباً یک ساعت با این شهر فاصله دارد. به این ترتیب او می‌تواند میهمانی‌های پرسروصدای خود را بدون مزاحمت برای همسایه‌هایش و نیز دور از چشم خبرنگاران برگزار کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت