پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24856 8 آبان 1395 ساعت [ 22:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کریستال پالاس ۲-۴ لیورپول ، شاگردان کلوپ در سودای بالانشینی

لیورپول در یک دیدار جذاب ۴-۲ از سد پالاس گذشت و ۲۳ امتیازی شد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، لیورپول در یک مسابقه پرگل و دیدنی موفق شد کریستال پالاس را در خانه اش شکست دهد تا هم امتیاز با سیتی و آرسنال در کورس صدر جدول بماند. در آخرین دیدار از روز اول […]

لیورپول در یک دیدار جذاب ۴-۲ از سد پالاس گذشت و ۲۳ امتیازی شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، لیورپول در یک مسابقه پرگل و دیدنی موفق شد کریستال پالاس را در خانه اش شکست دهد تا هم امتیاز با سیتی و آرسنال در کورس صدر جدول بماند.

در آخرین دیدار از روز اول از هفته دهم لیگ برتر انگلیس، کریستال پالاس در ورزشگاه خانگی خود با قضاوت آندره مارینه میزبان لیورپول بود. لیورپول با توجه به پیروزی آرسنال و منچسترسیتی، چاره ای جز برد در این مسابقه خارج از خانه نداشت. دو تیم با این ترکیب روانه میدان شدند:

کریستال پالاس

مانداندا، وارد، تامکینز، دان، کلی، لدلی، مک آرتور، زاها، کابایه، لی، بنتکه

لیورپول

کاریوس، مورنو، لورن، ماتیپ، کلاین، هندرسون، لالانا، جان، مانه، کوتینیو، فرمی

نیمه اول دیدار، بازی جذابی را شاهد بودیم که حاصل آن رد و بدل شدن ۵ گل بود. هر دو تیم روی سانتر از جناحین برنامه داشتند و البته از این راه به گل هم رسیدند، از ۵ گل نیمه اول، ۴ گل با ضربه سر به ثمر رسید. نکته جالب گلزنی دو مدافع وسط لیورپول روی دو ضربه سر از کرنرهای ارسالی کوتینیو بود. شرایط در نیمه دوم تاحدی تغییر کرد و تیم کلوپ اشتباهات نیمه نخست را تکرار نکرد و با تیزهوشی با به ثمر رساندن گل چهارم، پیروزی خود را تضمین کرد تا با این برد خارج از خانه دلچسب، ۲۳ امتیازی شود.

دقیقه ۱۶: فرار مورنو از جناح چپ با پاس کات بک وی برای امره جان همراه شد و ضربه او بعد از برخورد به بازیکن حریف تغییر جهتی داشت و وارد دروازه شد تا لیورپول ۱-۰ پیش بیفتد.

دقیقه ۱۸: تنها دو دقیقه بعد، اشتباه مهلک لورن در دفع توپ، مک آرتور را صاحب موقعیتی عالی کرد و ضربه سر این بازیکن، بازی را به تساوی کشاند.

دقیقه ۲۱: لورن در طی ۳ دقیقه، مهمترین فرد میدان لقب گرفت، او بعد از آن اشتباه مرگبار، خیلی زود توانست جبران کند و کرنر ارسالی کوتینیو، با ضربه سر دیدنی این بازیکن به گل تبدیل شد.

دقیقه ۳۳: اما باز هم حریف جبران کرد و این بار هم زننده گل کسی نبود جز مک آرتور. بنتکه، در سمت راست، زاها را صاحب توپ کرد، سانتر عالی او روی دروازه با ضربه سر مک آرتور، بازی را به تساوی ۲-۲ کشاند.

دقیقه ۴۴: اما این پایان کار نبود، لیورپول بار دیگر روی کرنر ارسالی کوتینیو به گل رسید. این بار ماتیپ دیگر مدافع میانی لیورپول در نقش گلزن ظاهر شد تا پیش از پایان نیمه اول، لیورپول برنده به رختکن برود.

دقیقه ۷۱: هندرسون به خوبی فرمینو را در عمق خط دفاع حریف دید و با پاسی عالی او را صاحب توپ کرد، ضربه چیپ تمام کننده فرمینو، آب سردی بود بر پیکر تیم میزبان.

به این ترتیب لیورپول با کسب سه امتیاز در این مسابقه، ۲۳ امتیازی شد. آن ها هم امتیاز با آرسنال و منچستر سیتی، در رده سوم قرار گرفته اند. لیورپول به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به سیتی و آرسنال، فعلاً سوم است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت