پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24858 8 آبان 1395 ساعت [ 22:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دورتموند ۰ – ۰ شالکه

 در آخرین بازی روز شنبه بوندس لیگا تیم های دورتموند و شالکه به مصاف هم رفتند. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در حساس ترین بازی هفته نهم بوندس لیگا دورتموند در زیگنال ایدونا پارک میزبان شالکه بود. نیمه اول این بازی در حالی با تساوی ۰-۰ خاتمه یافت که دو تیم نتوانستند موقعیت های […]

 در آخرین بازی روز شنبه بوندس لیگا تیم های دورتموند و شالکه به مصاف هم رفتند.


سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در حساس ترین بازی هفته نهم بوندس لیگا دورتموند در زیگنال ایدونا پارک میزبان شالکه بود. نیمه اول این بازی در حالی با تساوی ۰-۰ خاتمه یافت که دو تیم نتوانستند موقعیت های جدی گلزنی زیادی روی دروازه ها خلق کنند. بهترین موقعیت این نیمه را فرانکو دی سانتو مهاجم شالکه در مصاف تک به تک با بورکی از دست داد.

نیمه دوم با برتری دورتموند آغاز شد و بازیکنان این تیم از همان دقایق ابتدایی فشار خود بر روی دروازه شالکه را فزونی بخشیدند. هنوز دقایقی از شروع این نیمه نگذشته بود که عثمان دمبله در موقعیتی عالی توپ را به تیرک افقی دروازه کوبید. در ادامه حملات متعدد دورتموند با دفاع خوب تیمی شالکه بی نتیجه ماند و دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

با این نتیجه دورتموند در پایان هفته نهم ۱۵ امتیازی شد و در رده پنجم جدول باقی ماند. شالکه هم ۸ امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول رسید.


ترکیب دو تیم و آمار بازی 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت