خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار اتلتیکو مادرید / اتلتیکو مادرید ۴-۲ مالاگا،باز هم کاراسکو و گل زنی
carrasco-atletico

اتلتیکو مادرید ۴-۲ مالاگا،باز هم کاراسکو و گل زنی

دو تیم از هفته دهم لالیگای اسپانیا در مقابل یکدیگر صف آرایی کردند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، دو تیم اتلتیکو مادرید و مالاگا در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که اتلتی پس از شکست هفته گذشته مقابل سویا تا حدی از کورس قهرمانی عقب افتاد و با این تفاسیر نمی‌خواست تا با از دست دادن امتیاز در شرایط بدتری قرار بگیرد.

اتلتی این دیدار را هجومی آغاز کرد و خیلی زود موفق شد به گل برسد.

دقیقه ۷: یانیک کاراسکو که در بازی‌های گذشته اتلتی درخشش خاصی داشته است پاس گریزمان را تبدیل به گل کرد تا اتلتی خیلی زود از حریف پیشی بگیرد.

با توجه به گل زود هنگامی که به ثمر رسید، جریان بازی خیلی زود روند کندی در پیش گرفت و اتلتی با حفظ توپ سعی بر نگاه داشتن نتیجه داشت، مالاگا موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای ایجاد می‌کرد اما دفاع قدرتمند اتلتی اجازه انجام کاری را به مهاجمین مالاگا نمی‌دادند. اشتباه مدافعین مالاگا در دقیقه ۲۴ هدیه فوق العاده‌ای برای گامیرو محسوب می‌شد.

دقیقه ۲۴: پاس رو به عقب کونه در محوطه جریمه قدرت لازم را نداشت، کاماچو، دیگر مدافع مالاگا سعی در دفع کردن این توپ داشت اما ضربه او درست جلوی گامیرو افتاد و این مهاجم خطرناک این موقعیت باد آورده را تبدیل به گل دوم اتلتی کرد.

دقیقه ۳۱: مالاگا ضربه آزادی در نزدیکی خط اوت به دست آورد و ساندرو رامیرز پشت این توپ قرار گرفت، مشخص نبود ضربه ای که او به توپ زد شوت به سمت دروازه بود یا ارسال برای بازیکنان خودی اما ضربه او داخل دروازه اتلتی رفت تا حساب این دیدار ۲-۱ به سود میزبان شود.

دقیقه ۴۴: پاس زیبایی که گریزمان با سر برای گامیرو ارسال کرد او را در موقعیت مناسبی قرار داد، این بازیکن پس از جا گذاشتن کونه و ضربه ای زیبا موفق شد گل سوم اتلتی را به ثمر برساند.

نیمه نخست این دیدار در حالی به پایان رسید که بازی شرایط کاملا متعادلی داشت و اتلتی موفق شد بهتر از رغیب خود از موقعیت‌های به دست آمده استفاده کند و با برتری ۳-۱ به رختکن برود.

اتلتی نیمه دوم این دیدار را نیز هجومی آغاز کرد و گامیرو می‌توانست هت تریک کند.

دقیقه ۴۸: کوین گامیرو حرکت زیبایی انجام داد و از بین مدافعین مالاگا عبور کرد اما کامنی موفق شد در مقابل او ایستادگی کند تا مانع از گلزنی این بازیکن شود.

دقیقه ۵۴: ارسال تماشایی کوریا می‌توانست توسط گودین به گل چهارم اتلتی تبدیل شود اما در حالی که این مدافع خودش را برای رسیدن به این توپ پرتاب کرده بود نتوانست به این توپ برسد تا گل چهارم اتلتی را به ثمر برساند.

اتلتی با اخراج ساویج در شرایط سختی قرار گرفت و مالاگا موفق شد تا حدی فشار را بر روی دروازه اتلتی افزایش دهد.

دقیقه ۶۴: کاماچو موفق شد ارسال تماشایی کاسترو را از فاصله ای نزدیک به گل تبدیل کند تا فاصله دو تیم به حداقل برسد.

در ادامه این دیدار هواداران اتلتی با ایجاد شور و هیجان بیشتری در ورزشگاه بازیکنان این تیم را به جلو فرا خواندند تا مانع از شکست این تیم در این دیدار حساس شوند. در ادامه شاگردان سیمئونه با حفظ توپ موفق شدند بار دیگر بر توپ و میدان مسلط شوند تا در دقیقه ۸۶ کاراسکو تیر خلاص را بر پیکره  مالاگا شلیک کند.

دقیقه ۸۶: یانیک کاراسکو با ضربه ای زیبا و دیدنی از پشت محوطه جریمه موفق شد گل چهارم اتلتی را به ثمر برساند تا این تیم تا حدی خیالش از پیروزی راحت شود.

در ادامه این دیدار مالاگا نیز ۱۰ نفره شد و بازی پر برخورد دنبال شد تا در نهایت این شاگردان سیمئونه بودند که موفق شدند این دیدار خانگی را با برد پشت سر بگذارند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *