خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / دستیار مورینیو: باید به بازیکنان‌مان بابت جنگندگی‌شان تبریک بگوییم

دستیار مورینیو: باید به بازیکنان‌مان بابت جنگندگی‌شان تبریک بگوییم

دستیار آقای خاص تأکید کرد روزهای خوب منچستریونایتد هم از راه خواهند رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در جریان تساوی خانگی بدون گل شب گذشته (شنبه) منچستریونایتد برابر برنلی در هفته دهم لیگ برتر انگلیس، ژوزه مورینیو در اواخر نیمه اول اخراج شد و به ناچار بازی را از روی سکوها دنبال کرد و دستیاران وی مسئول هدایت شیاطین سرخ شدند.

روی فاریا، دستیار مورینیو پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «منچستریونایتد تی‌وی» گفت: به نظرم ما تیم برتر میدان بودیم. ما حتی پس از اینکه 10 نفره شدیم باز کنترل بازی را در اختیار داشتیم. با تمرکز، باور، جنگندگی و رفتاری که بازیکنان از خود نشان دادند، حس نکردیم که یک بازیکن نسبت به حریف کمتر داریم. هواداران دیدند که بازیکنان تا آخرین لحظه هر آنچه که در توان داشتند را به معرض نمایش گذاشتند.

وی افزود: باید به بازیکنان‌مان بابت جنگندگی، رویای رسیدن به پیروزی و باوری که داشتند، تبریک بگوییم. آنها تا آخرین لحظه برای رسیدن به هدف‌شان جنگیدند، البته که بابت این تساوی ناراحتیم. ما موقعیت‌های زیادی روی دروازه برنلی خلق کردیم و می‌توانستیم به گل برسم. به هر حال گلزنی خیلی مهم است و موفق به انجام این کار نشدیم. تکرار می‌کنم بازیکنان ما فوق‌العاده بودند و کارشان را به خوبی انجام دادند و شایسته این هستند که به آنها تبریک بگویند.

دستیار آقای خاص تأکید کرد: ما باید به تلاش‌مان ادامه بدهیم و همین روند و روحیه جنگندگی را در پیش بگیریم. نتایج هم خود به خود خواهند آمد و روزهای خوب در راه هستند.

شیاطین سرخ در حال حاضر با 15 امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس هستند و با صدر جدول 8 امتیاز اختلاف دارند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *