کد خبر : 24901 9 آبان 1395 ساعت [ 15:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاتوق قلیان‌کشی ستاره‌های فوتبال پلمپ شد

ستاره‌های فوتبال پاتوق زیرزمینی‌شان در خیابان سعادت‌آباد را از دست دادند. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، سایت خبر آنلاین گزارش داده در روزهای گذشته بر اساس گزارش‌های رسیده به پلیس امنیت عمومی ناجا، یکی از پاتوق های اصلی قلیان‌کشی زیرزمینی که بخشی مخفی از یک رستوران معروف در سعادت آباد تهران بوده است […]

ستاره‌های فوتبال پاتوق زیرزمینی‌شان در خیابان سعادت‌آباد را از دست دادند.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، سایت خبر آنلاین گزارش داده در روزهای گذشته بر اساس گزارش‌های رسیده به پلیس امنیت عمومی ناجا، یکی از پاتوق های اصلی قلیان‌کشی زیرزمینی که بخشی مخفی از یک رستوران معروف در سعادت آباد تهران بوده است تعطیل شده است. این رستوران پاتوق ستاره های سرشناس تیم های معروف پایتخت بود که حالا خبر رسیده تعطیل شده است.

در سالهای گذشته پدیده قلیان کشی بین بازیکنان فوتبال رواج زیادی پیدا کرده و متاسفانه کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال هم این ماجرا را جدی نگرفته است و در تست های پزشکی فدراسیون به این مورد رسیدگی نمی شود و حتی به باشگاهها هم تذکرات لازم داده نمی شود.

یکی از مشکلات اصلی در این زمینه عدم آگاهی بازیکنان از عوارض مصرف قلیان است که باعث می شود بازیکنان در سفره خانه ها پای بساط قلیان دیده شوند و  رستورانها هم از فرصت استفاده کرده و حتی سفره خانه های خصوصی برای ستارگان فوتبال ایجاد کنند!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت