پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24906 9 آبان 1395 ساعت [ 15:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازی ایران با گینه‌نو 21 ابان در مالزی ، فدراسیون فوتبال شاخ غول را شکست!!!

دپارتمان تیم ملی فوتبال درباره بازی دوستانه تیم ملی اطلاعیه‌ای صادر کرد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از بخش رسانه‌ای تیم ملی، دپارتمان تیم ملی فوتبال درباره بازی دوستانه تیم ملی اطلاعیه‌ای صادر کرد. در اطلاعیه دپارتمان تیم ملی فوتبال آمده است: “با توجه به تاییدیه جناب آقای تاج، رییس […]

دپارتمان تیم ملی فوتبال درباره بازی دوستانه تیم ملی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از بخش رسانه‌ای تیم ملی، دپارتمان تیم ملی فوتبال درباره بازی دوستانه تیم ملی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در اطلاعیه دپارتمان تیم ملی فوتبال آمده است: “با توجه به تاییدیه جناب آقای تاج، رییس محترم فدراسیون فوتبال، دپارتمان تیم ملی اعلام می‌کند توافق نهایی برای انجام بازی برابر تیم ملی فوتبال “پاپوا گینه نو” انجام شده و تاییدیه فدراسیون فوتبال مالزی به منظور میزبانی از این بازی نیز اخذ شده و در خواست‌های رسمی به فیفا و ای اف سی ارسال شده و به این ترتیب این بازی در تاریخ ۲۱ آبان به میزبانی مالزی برگزار خواهد شد.”

سایت تیفوسی : بعد از این همه سال تنش و جدل کیروش برای داشتن امکانات و بازی تدارکاتی با تیم های قوی فدراسیون فوتبال بار دیگر شاهکار کرد و باز هم تیم ملی به مصاف تیمی ناشناخته می رود !!!

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت