پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24910 9 آبان 1395 ساعت [ 17:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شواین اشتایگر از بازی برای تیم ذخیره ها هم منع شد

 پس از منع شدن از حضور در تمرین های تیم اصلی منچستر یونایتد توسط مورینیو و فرستادن او به تیم زیر ۲۳ سال، حال سرمربی پرتغالی تصمیم جدید و عجیب دیگری برای قهرمان جهان گرفته است. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، باستین شواین اشتایگر دو سال پیش و با انتقالی جنجالی پس از ۱۷ […]

 پس از منع شدن از حضور در تمرین های تیم اصلی منچستر یونایتد توسط مورینیو و فرستادن او به تیم زیر ۲۳ سال، حال سرمربی پرتغالی تصمیم جدید و عجیب دیگری برای قهرمان جهان گرفته است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، باستین شواین اشتایگر دو سال پیش و با انتقالی جنجالی پس از ۱۷ سال حضور در بایرن مونیخ به منچستر یونایتد پیوست اما با پشت سر گذاشتن یک فصل نا موفق و روی کار آمدن ژوزه مورینیوی پرتغالی، عرصه برای کاپیتان سابق تیم ملی آلمان بسیار تنگ شد. در ابتدای فصل، مورینیو نام او را برای هیچ یک از رقابت های پیش روی شیاطین سرخ رد نکرد و سپس عنوان کرد که این بازیکن جایی در تیم اصلی ندارد و باید با تیم زیر ۲۳ ساله های یونایتد بازی کند.

به گزارش وب سایت بین المللی گل، حال پس از گذشت چند ماه، مورینیو و کادر منچستر یونایتد حتی اجازه بازی شواین اشتایگر برای تیم زیر ۲۳ را هم صادر نمی کنند و به مربی تیم جوانان دستور داده شده که او فقط می تواند در تمرینات تیم شرکت کند.

گل از Sunday People نقل می کند که وارن جویس، مربی تیم زیر ۲۳ ساله های منچستر یونایتد از باشگاه درخواست کرده است تا بتواند از شواین اشتایگر در لیگ زیر ۲۳ ساله ها استفاده کند اما با پاسخ منفی مورینیو و مسئولین باشگاه مواجه شده است و به او گفته اند که این بازیکن حق بازی برای هیچ یک از تیم های این باشگاه را ندارد.

شواین اشتایگر تا پایان فصل ۱۸-۲۰۱۷ با شیاطین سرخ قرارداد دارد و دستمزد هنگفتی از این باشگاه دریافت می کند. به دلیل تصمیم ها و رفتار باشگاه و سرمربی منچستر یونایتد با هافبک آلمانی، رسانه های انگلیس او را “مطرود” و “تبعیدی” می خوانند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت