کد خبر : 24916 9 آبان 1395 ساعت [ 21:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته یازدهم سری آ : توقف رم ، پیروزی میلان

دو تیم میلان و پسکارا در هفته یازدهم سری آ ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، میلان پس از شکست سنگین مقابل جنوا نیاز به پیروزی در این دیدار دارد تا بار دیگر به کورس قهرمانی باز گردد از طرف مقابل پسکارایی که در رده هفدهم جدول قرار دارد برای […]

دو تیم میلان و پسکارا در هفته یازدهم سری آ ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، میلان پس از شکست سنگین مقابل جنوا نیاز به پیروزی در این دیدار دارد تا بار دیگر به کورس قهرمانی باز گردد از طرف مقابل پسکارایی که در رده هفدهم جدول قرار دارد برای اینکه از منطقه سقوط دور شود نیاز به پیروزی در این دیدار دارد.

روسونری‌ها در این دیدار خیلی زود کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما با توجه به دفاع خوب پسکارا، میلان توانایی ایجاد موقعیت خطرناکی را نداشت و از طرفی پسکارا ضد حملات خطرناکی را روی دروازه میلان ایجاد کرد که هر یک با بی دقتی مهاجمین این تیم از بین رفت.

دقیقه ۲۴: سوسو از سمت راست ارسال کوتاهی انجام داد، در حالی که نیانگ منتظر بود تا این توپ را به گل تبدیل کند، کودا این ارسال را قطع کرد تا این موقعیت مناسب از میلان گرفته شود.

دقیقه ۴۴: باکا از سمت چپ محوطه ارسال کوتاهی انجام داد اما این ارسال توسط مدافعین حریف قطع شد، نیانگ موفق شد این توپ قطع شده را به دست آورد و ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد، باکا تلاش کرد تا از توپ برگشتی استفاده کند اما مدافعین پسکارا با تکلی که انجام دادن مانع رسیدن توپ به مهاجم کلمبیایی شدند.

نیمه نخست این دیدار به شکل خسته کننده ای به پایان رسید، میلان سعی در رسیدن به گل داشت اما دفاع پسکارا مانع از این کار شد تا این دیدار عموما در میانه زمین دنبال شود.

نیمه دوم این دیدار باز هم با حملات میلان همراه بود و این تیم موفق شد خیلی زود به برتری دست یابد.

دقیقه ۴۹: بوناونتورا موفق شد از فاصله ۲۰ یاردی از روی ضربه ایستگاهی نخستین گل این دیدار را به ثمر برساند. ضربه زمینی او از زیر پای بازیکنان حاضر در دیوار دفاعی رد شد و به گوشه سمت چپ دروازه پسکارا رفت.

دقیقه ۵۱: پسکارا خیلی سریع موفق شد گل خورده را جبران کند، این تیم توسط بن علی به گل رسید اما داور این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.

در ادامه این دیدار بازیکنان پسکارا برای جبران فاصله ایجاد شده دست به حملاتی زدند اما توانایی لازم برا ی رسیدن به گل را نداشتند.

دقیقه ۶۴: مموشای موقعیت خطرناکی را روی یک ضد حمله روی  دروازه میلان ایجاد کرد اما ضربه این بازیکن توسط دوناروما دفع شد تا این دیدار همچنان با نتیجه ۱-۰ به سود میلان در جریان باشد.

در ادامه پسکارا باز هم دست به حملاتی زد اما مدافعین هوشیار میلان به همراه درخشش دوناروما مانع از گلزنی این تیم شدند.

دقیقه ۷۹: ماناژ موفق شد روی توپ برگشتی برای پسکارا گلزنی کند اما باز هم داور این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.

پسکارا در ادامه دست بردار نبود و حملات پر دامنه ای را روی دروازه میلان انجام داد اما از این حملات به نتیجه ای نرسید. نیمه دوم این دیدار در حالی به پایان رسید که میلان به سرعت در ابتدای نیمه به گل رسید و پس از آن تیم میهمان تلاش بسیاری کرد تا به گل تساوی دست یابد اما درخشش دوناروما مانع از این اتفاق شد تا میلان به برد خفیفی در خانه خودی دست یابد.

 

 رم نتوانست از سد امپولی بگذرد تا اختلاف در صدر جدول افزایش پیدا کند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تساوی رم در مقابل امپولی باعث شد تا در هفته ای که یوونتوس یک بازی سخت را داشت و شاید کمتر کسی تصور می کرد، یووه بتواند اختلاف را در این هفته افزایش دهد، این اتفاق رقم بخورد و رم در فاصله ۴ امتیازی یوونتوس قرار گیرد.

عصر یکشنبه در یکی از ۴ بازی همزمان هفته یازدهم سری آ، رم در ورزشگاه امپولی، میهمان این تیم پایین جدولی بود. یاران اسپالتی که به دنبال پنجمین برد پیاپی در سری آ بودند، با این ترکیب وارد زمین شدند:

امپولی

اسکوروپسکی، کاستا، وسلی، بلوسکی، پاسکوئال، کرونیچ، کروچ، دیوزه، ساپونارو، پوچارلی، جیلاردینو

آ اس رم

شزنی، رودریگر، مانولاس، فازیو، امرسون، ده روسی، پاردس، صلاح، ناینگولان، الشعراوی، ژکو

نیمه اول مسابقه رم بازی را بهتر شروع کرد و در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی به فرصت هایی دست یافت که نتوانست از آن ها بهره ببرد، اسکوروپسکی ابتدا ضربه سر ژکو را مهار کرد و سپس روی ضربه صلاح، واکنش مناسبی داشت. در ادامه نیمه نخست، ناینگولان فرصت خوبی برای گلزنی داشت که ضربه سرضرب این بازیکن بلژیکی با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

در نیمه دوم شرایط مسابقه اندکی تغییر کرد، بازی از نظم کمتری برخوردار بود و شلختگی بیشتری در حرکات بازیکنان در هجوم به سمت دفاع حریف دیده می شد، البته امپولی بیشتر به دنبال کسب یک امتیاز و حفظ داشته هایش بود. بازی پربرخورد دو تیم، نه کارت زرد نیز به همراه داشت که سهم جالوروسی سه کارت بود. ضمن این که در نیمه دوم، داور یک بار به جیلاردینو و یک بار به صلاح به دلیل تمارض در محوطه جریمه، کارت زرد نشان داد.

در ده دقیقه پایانی بازی فشار رم بیشتر شد و این تیم به موقعیت های خوبی رسید که یکی از بهترین های آن، به الشعراوی رسید، اما اسکوروپسکی باز هم مانع او شد.

در نهایت بازی با تساوی بدون گل پایان یافت تا رم با این تک امتیاز، ۲۳ امتیازی شود و اختلاف در صدر جدول به عدد ۴ برسد و نوار بردهای رم در سری آ، قطع شود. امپولی هم با این تساوی، با هفت امتیاز، در منطقه سقوط باقی ماند.

 

در دو دیدار دیگر هم نتایج به شرح زیر رقم خورد:

کروتونه 2 – کیه‌وو ورونا صفر

لاتزیو 2 – ساسولو یک

همچنین از ساعت 23:15 امشب سامپدوریا پذیرای اینتر است.

در جدول رقابت‌ها، تیم‌های یوونتوس، رم و میلان به ترتیب با 27، 23 و 22 امتیاز اول تا سوم هستند.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت